نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      13:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:494


نسخه چاپی
اطاعت از ولایت فقیه، پیروی از سیره ائمه معصومین است
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - فرمانده انتظامی استان در مسابقات قرآنی منطقه 5 شمالغرب کشور با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: امروز 2 نوع شهادت داریم یکی شهادت در رکاب رهبری و دیگری شهادت در زمره یاران امام زمان (عج) .
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محسن حسن خانی" در مسابقات قرآنی منطقه 5 شمالغرب کشور که با حضور استان های آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل برگزار شد، با اشاره به اینکه امروز در کمال امنیت و آرامش زندگی می کنیم که این امنیت حاصل خون شهدا و پایداری جانبازان و رزمندگان است افزود: به برکت فرهنگ قرآنی و مجاهدت جوانان و مردم عزیز امروز در همه ایران شاهد امنیت پایدار هستیم.

وی ادامه داد: نظام و حکومتی که در سایه سار آن زندگی می کنیم مبتی بر ولایت فقیه است و ولایت فقیه نشات گرفته از پیامبر(ص) و ائمه معصومین(ع) است.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: انقلاب اسلامی و امنیت کشور راحت به دست نیامده بلکه ما بسیار هزینه کردیم که امروز توانستیم در کمال آرامش و امنیت جلسات مذهبی و قرآنی برگزار کنیم، این انقلاب امانتی است که شهدا و جانبازان و خانواده شهدا به ما سپرده اند و ما وظیفه داریم در حفظ آن از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

رئیس پلیس استان با اشاره به جمله شهید مدافع حرم "محسن حججی" که گفت 2نوع شهادت داریم، افزود: امروز 2 نوع شهادت داریم یکی شهادت در رکاب رهبری در جهاد با کفار  و راه انقلاب و دیگری شهادت در زمره یاران امام زمان (عج) که واقعا امروز هر چه عزت و شرف داریم در گرو همین موضوع است.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن به ارزش های انقلاب، افزود: این امنیت به برکت لطف خدا و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بدست آمده و باید هوشیار باشیم و بهانه به دست دشمن ندهیم تا با تهاجم و شبیخون فرهنگی بتواند فرهنگ ایران اسلامی اصیل را از دست ما بگیرند و بی بند و باری را ترویج دهد و زمینه ایجاد نا امنی را در جامعه فراهم کند.

فرمانده انتظامی استان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند: نیروی انتظامی در تراز حکومت اسلامی باشد، افزود: این تراز به وسیله آشنا کردن پرسنل با فرهنگ قرآنی امکان پذیر است و الحمدلله در این زمینه توسط عقیدتی سیاسی در سطح ناجا کارهای خوبی انجام شده که نمونه اش همین برگزاری مسابقات و جلسات قرآنی می باشد و این کارها باید مستمر و سریع تر باشد و ما به واسطه مسئولیتی که داریم وظیفه داریم در ارتقاء بنیه اعتقادی کارکنان تلاش کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون