نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:595


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
روحانيت حلقه اتصال مردم با نيروي انتظامي در کاهش آسيب هاي اجتماعي است
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – فرمانده انتظامي استان گفت: روحانيت حلقه اتصال مردم با نيروي انتظامي در کاهش آسيب هاي اجتماعي است.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در جلسه گردهمایي مسئولان عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري كه با حضور حجت الاسلام والمسلمين"سيد امين موسوي" رئيس دفتر امور روحانيون عقيدتي سياسي ناجا برگزار شد بيان کرد: معتمدترين و بهترين حلقه اي که مي تواند نيروي انتظامي را به بدنه جامعه وصل و در کاهش آسيب هاي اجتماعي کمک کند روحانيت است.

وي با بيان اينکه شرکت در فعاليت هاي معنوي، در کاهش آسيب هاي اجتماعي موثر است تصريح کرد: در اين راستا نقش مساجد و روحانيت به عنوان يک جريان متعالي و پيشرو در عرصه هاي مختلف اجتماعي برای پيشگيري از اثرات آسيب هاي اجتماعي بسيار پررنگ است

اين مقام ارشد انتظامي استان به نقش مهم جايگاه روحانيت در ناجا اشاره كرد و گفت: روحانيت پرچمدار فرهنگ ديني در سازمان است.

سردار"غلامزاده" در خاتمه آسيب هاي اجتماعي در عصر حاضر را مقوله اي مهم و مسئله ساز دانست و افزود: امروز، نيروي انتظامي در خط مقدم و به عنوان سدي محكم در پيشگيري و مقابله با آسيب هاي اجتماعي است و پيشگيري و مقابله اثربخش در اين حوزه همدلي، همزباني، وحدت روحانيت، مردم و مسئولان و برنامه ريزي جامع و هدفمند را مي طلبد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی