نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      14:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:464


نسخه چاپی
صیانت از ماموران انتظامی، مهم ترین ماموریت رده های نظارتی
گروه استان ها - همدان - فرمانده انتظامی استان با بیان این که پلیسی که با انبوهی از معضلات، آسیب ها و جرایم دست و پنجه نرم می کند خود نیز در خطر گرفتار شدن به این پلشتی ها قراردارد، گفت: پیشگیری از این موضوع، مهم ترین برنامه در حوزه صیانت درون سازمانی است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در جلسه قرارگاه جهادی صیانت تاکید کرد: نیروی انسانی، مهم ترین سرمایه هر سازمان به شمار می رود و نیروی انتظامی نیز از این قاعده، مستثنی نیست.

وی به ماموریت های متنوع و گوناگون پلیس در برقراری نظم و امنیت عمومی اشاره کرد و گفت: هیچ سازمان و ارگانی مانند پلیس، اینقدر با مردم سر و کار ندارد و در منظر عموم نیست.

این مسئول انتظامی افزود: پلیسی که با انبوهی از معضلات، آسیب ها و جرایم دست و پنجه نرم می کند خود نیز در خطر گرفتار شدن به این پلشتی ها قرار دارد و می طلبد که موضوع صیانت از کارکنان با جدیت تمام در درون سازمان دنبال شود.

کامرانی صالح در همین راستا، پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات از سوی ماموران پلیس را از مهم ترین برنامه ها و اولویت ماموریتی نیروی انتظامی در حوزه صیانت درون سازمانی عنوان کرد.

به گفته سردار کامرانی صالح، همه فرماندهان، مدیران و کارکنان باید نسبت به سلامت خود و دیگر ماموران انتظامی حساسیت داشته و در این مسیر تلاش و کوشش کنند.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه خاطرنشان کرد: در قالب قرارگاه جهادی باید مجاهدانه در راه صیانت و سلامت نیروها تلاش کرد و گام های موثری برداشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون