نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      14:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:426


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سرمايه گذاري وي‍ژه پليس اصفهان براي ايجاد فضاي معنوي و قرآني در بين كاركنان
گروه استان ها - اصفهان - فرمانده انتظامي استان با اشاره به تاثير انس با قرآن كريم در موفقيت ماموران، از سرمايه گذاري ويژه به منظور ايجاد و گسترش فضاي معنوي و قرآني در بين نيروهاي اين فرماندهي خبر داد.
 
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس،سردار "مهدي معصوم بيگي" در حاشيه مراسم افتتاحيه مسابقات منطقه اي قرآن كريم ناجا كه به ميزباني فرماندهي انتظامي استان اصفهان برگزار شد، گفت: اگر ماموران بخواهند در ماموريت هاي سخت، پرتلاطم و پيچيده خود موفق شوند و در مقاطع تعيين كننده وظيفه خود را به نحو احسن انجام دهند لازمه آن توسل به قرآن و اهل بيت (ع) است.

سردار معصوم بيگي با بيان اينكه نيروي انتظامي در سال هاي اخير در زمينه گسترش فضاي معنوي و قرآني بين نيروهاي انتظامي سرمايه گذاري خوبي كرده است اظهار داشت: ناجا به خوبي اين موضوع را درك كرده و بر روي آن متمركز شده چرا كه اگر اين موضوع به درستي پياده شود ماموران پليس ماموريت خود را نيز به خوبي انجام خواهند داد و موفقيت هاي بزرگ ناجا نيز دليل واضحي بر اين ادعاست.

فرمانده انتظامي استان از جايگاه ممتاز اين فرماندهي در فعاليت هاي قرآني خبر داد و گفت: پليس اصفهان در بين نيروهاي مسلح توانسته رتبه اول را كسب كند و بيش از 4 هزار حافظ قرآن را در بين كاركنان و خانواده هاي آنان تربيت كرده كه لازم است از تلاش هاي عقيدتي سياسي اين فرماندهي و همت كاركنان و خانواده هاي آنها تقدير و تشكر كنم.

سردار معصوم بيگي از سرمايه گذاري ويژه پليس اصفهان براي ايجاد فضاي معنوي و قرآني در بين كاركنان خبر داد و گفت: بي ترديد هرچه در اين بخش سرمايه گذاري كنيم در سلامت سازمان، خدمتگزاري بهتر به مردم، صيانت كاركنان و موفقيت در انجام ماموريت و عاقبت بخيري همكاران موثر خواهد بود.

اين مقام ارشد انتظامي استان بيان داشت: در ابتداي انقلاب كه تقريباً همه قدرت هاي جهان و منطقه متحد شده بودند تا اين نظام نو پا را از بين ببرند مردم ايران با اتكا به خداوند متعال و توسل به قرآن و اهل بيت (ع) توانست در برابر اين هجمه بزرگ مقاومت و ايستادگي كند و قطعاً توجه مردم به قرآن در اين پيروزي بي تاثير نبود .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون