نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      14:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:599


نسخه چاپی
تقدیر آیت الله قرهی از اقدامات شایسته و مقتدرانه پلیس
گروه ناجا ـ آیت الله روح الله قرهی طی نامه ای به فرمانده ناجا از اقدامات شایسته، مدبرانه و مقتدرانه پلیس در کنترل تجمعات اخیر تقدیر کرد.
 
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، آیت الله روح الله قرهی طی نامه ای به فرمانده ناجا، سردار " حسین اشتری" از خدمات نیروی انتظامی در حوادث اخیر تشکر کرد.

متن نامه  تقدیر و تشکر آیت الله روح الله قرهی از فرمانده نیروی انتظامی بدین شرح است:

سردار معظم جناب آقای دکتر حسین اشتری (دامت توفیقاته)

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بدین وسیله از زحمات شما برادر بسیار عزیز، بزرگوار، فرماندهان معظم، معزز، همه نیروها و سربازان مخلص نیروی انتظامی که در فتنه اخیر به صورت مظلومانه، وظیفه دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را بر عهده داشته اید و با مهربانی و رافت، نسبت به معترضین و با قوت و قدرت  نسبت به اغتشاش گران، برخورد کردید؛ قدردانی می‌شود.

اینجانب ضمن تشکر از شما و همه نیروهای مخلص نیروی انتظامی، از خدای متعال درخواست می‌کنم، همانگونه که امروز، سرباز نایب امام زمان، امام المسلمین، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) هستید؛ همه شما عزیزان، سربازان آقاجان، حضرت حجت ابن الحسن المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشید.

امید است که همه نیروهای خدوم و مخلص نظام اسلامی ما، به خصوص نیروی انتظامی که در رویارویی با مردم، بسیار مهربانانه برخورد کردند و حتی در برخورد با اغتشاش گران، مصدومان و جانبازانی را تقدیم مردم شریف ایران کرده اند، در نزد حق تعالی ماجور باشند.

و سلام علی من اتبع الهدی

العبد، روح الله قرهی

دی ماه سال ۱۳۹۶ ه.ش


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون