نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/22      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:216


نسخه چاپی
ناجا در حوادث اخیر الحق و الانصاف سنگ تمام گذاشت/ پلیس خیلی ظرفیت نشان داد
گروه ناجا- خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به حوادث اخیر گفت: نیروی انتظامی الحق و الانصاف سنگ تمام گذاشت و ظرفیت بالایی از خود نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ "حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی" خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه تهران با پرداختن به مسائل روز، اغتشاشات اخیر در کشور را حادثه ای عبرت‌انگیز و بیدارگر خواند که باید نسبت به آن روشنگری شود.

وی با بیان ارزیابی خود در رابطه با آشوب‌های اخیر در کشور خاطرنشان کرد: بهترین طرح را در این رابطه رهبر معظم انقلاب داشتند که فرمودند این اغتشاش عوامل بیرونی دارد و طراحی شده است. ما‌ه‌ها شیطان بزرگ و ایادی آن برنامه ریزی کردند و افرادی در مراکز توطئه تحت مطالعه قرار گرفتند و از این فرصت سوء استفاده کردند.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از خطبه‌های خود ضمن هشدار به کلیه مسئولان عنوان کرد: ما تا هستیم و دین داریم، ارزش‌های دینی‌مان را مهم می‌دانیم و تا زمانی که شرف و استقلال‌مان حاصل از خون شهیدانمان است اصرار داریم که دشمن عنادش را روزافزون می‌کند و دست از سر ما برنمی‌دارد؛ لذا باید انقلابی بمانیم.

وی در ادامه با تشکر از نیروهای امنیتی، مسلح و سپاه پاسداران، ارتش و نیروهای انتظامی تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر سربازان امام زمان(عج) را کشتند و نامردان، مرتکب قتل شدند اما آنچه باعث تأسف است اعمال طراحی دشمن با دست عوامل داخلی است؛ چرا که آنها به مدارس علمیه، ‌بانک ها،‌ منازل ائمه جمعه و ادارات دولتی حمله کردند، اینها که کار ملت نیست این موارد ضد مردم،‌ ضد ولایت و ضد انقلاب است و قطعا از دستورات شیطان بزرگ محسوب می‌شود و خدا هم از آنان راضی نخواهد بود و دیدیم که مردم چگونه صف خود را از آنها جدا کردند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تأکید کرد: مردم ما صاحب حکومت هستند و آنان هستند که انقلاب را حفاظت می‌کنند و مقابل هرگونه هدف و سوء قصدی سینه سپر کرده و انقلاب را تصفیه می‌کنند که باید هزاران بار از این مردم تشکر کرد.

وی در پایان به تلاش خالصانه نیروهای امنیتی در کنترل اوضاع و برقراری امنیت در حوادث اخیر اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی، الحق و الانصاف سنگ تمام گذاشت. طی آن چند شب فرمانده ناجا شبانه روزی وقایع را رصد می کرد.

حجت الاسلام صدیقی ادامه داد: در سفر به برخی استان ها مسئولان و فرماندهان انتظامی اذعان کردند که در صحنه ها حضور مستقیم داشتند؛ آنها کتک خوردند، دست و پاها شکسته شد بعضی چشمانشان آسیب دید؛ در سفر به زنجان برخی از این افراد را دیدیم که فرمانده استان از آنها تقدیر و تجلیل کرد. به حقیقت ناجا خیلی ظرفیت نشان داد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان این که بحمدالله این حوادث نیروهای امنیتی را دارای مهارت کرده و ظرفیت شان بالا رفته است گفت: آنها کتک می خورند و دست به اسلحه نمی برند؛ کتک خوردند و کتک نزدند؛ فتنه گران را دستگیر کردند ولی به کسی آسیب نزدند؛ این اقتدار، قدرت، عزت و فرهنگ و شخصیت است.

حجت الاسلام صدیقی با بیان این که انسجام مطلوبی بین نیروهای قضائی، انتظامی و امنیتی برقرار بود گفت: خداوند از همه شما راضی باشد که راضی است؛ قلب امام زمان(عج) و روح شهدا نیز از شما راضی باشد.

وی در پایان اظهار کرد: ما به نیروهای مسلح که هم در دوره های دفاع مقدس و هم در فتنه ها و آشوب ها با ظرفیت بالایی سربازی و سنگرنشینی می کنند می بالیم.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون