نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/23      14:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:522


نسخه چاپی
کشف محموله 825 کیلویی ماریجوانا در آفریقای جنوبی

گروه بین الملل- دو سرنشین خودرویی که در جاده‌ای بین دو شهر در جنوب "کیپ‌تاون" آفریقای جنوبی متوقف شده بود، به جرم همراه داشتن محموله ماریجوانا به ارزش بیش از یک میلیون راند دستگیر شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری "آ او ال"، دو سرنشین خودرویی که در جاده‌ای بین دو شهر "یونیون دیل" و "جوبرتینیا" در جنوب "کیپ‌تاون" متوقف شده بود، به جرم همراه داشتن محموله ماریجوانا به ارزش بیش از یک میلیون راند دستگیر شدند.

بنابر گفته مقامات مسئول  و بنابر گزارش‌های حاصله قرار بود این افراد مقدار زیادی مواد مخدر را از شرق کیپ‌تاون به شهر "جرج" منتقل کنند و به همین علت در طی عملیاتی که با همکاری سازمان مبارزه با جرایم سازمان یافته و پلیس محلی انجام گرفت، یک تیم پلیسی در حال بررسی رفت و آمدها در اتوبان بودکه متوجه یک دستگاه خودروی ون می‌شوند.

 بعد از متوقف کردن این خودرو و بازرسی آن، تعداد 23 بسته ماریجوانا کشف شد که حدودا 825 کیلوگرم وزن داشتند. پیش‌بینی می‌شود ارزش این مواد کشف شده در بازار آزاد در حدود 1.1 میلیون راند باشد. هر دو سرنشین خودرو، دو مظنون 51 و 57 ساله، دستگیر شدند و باید برای پاسخگویی به جرایم خود در دادگاه حاضر شوند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون