نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/23      16:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:335


نسخه چاپی
بصیرت و شعور سیاسی نیروی انتظامی موجب یاس و ناامیدی دشمنان شد
گروه استان ها-البرز- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: امنیت ایران اسلامی مرهون از خودگذشتگی های کارکنان ناجاست و نیروی انتظامی مثل همیشه با بصیرت،شعور سیاسی و اقتدار در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "بهرامی" در جمع کارکنان انتظامی استان البرز گفت: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم و مردم از آن برخوردارند حاصل زحمات و از خودگذشتگی های نیروی انتظامی و مدافعان حریم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: اقدامات به موقع و سریع پلیس در مقابل اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت ، نشان از بصیرت ، قدرت و اقتدار نیروی انتظامی ایران اسلامی دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) که از نیروی انتظامی به عنوان نیروی عظیم و مهم یاد کرده اند، گفت: این نامگذاری به علت ماموریت های عظیم و مهمی است که نیروی انتظامی همواره آن ها را انجام می دهد.

حجت الاسلام بهرامی با تشکر از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان در برقراری و حفظ امنیت اظهار داشت: اگر انجام کارها و ماموریت ها رنگ خدایی به خود بگیرد اجر و پاداشی که برای هر فرد در نظر گرفته می شود نیز خدایی است و خداوند متعال پاداش عظیمی را نصیب افراد می کند.

وی بیان داشت: توجه به چند نکته بسیار حائز اهمیت است و این موارد می تواند در آینده موجبات افزایش اقتدار را در نیروی انتظامی فراهم آورد که یکی از این موضوعات که می بایست مورد توجه همه قرار گیرد لزوم حفظ هوشیاری ، بصیرت و تلاش در جهت تقویت آن است.

حجت الاسلام بهرامی با تاکید بر اهمیت بینش سیاسی در بین کارکنان ناجا گفت: همه کسانی که در نیروی انتظامی مشغول خدمت رسانی هستند بایستی قدرت تجزیه و تحلیل سیاسی داشته باشند و مسائل روز را به خوبی تشریح و تبیین کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: حفظ وحدت و انسجام ، دو مقوله اساسی است که مانع از بروز تفرقه و اختلاف می شود و باید به این دو مورد نیز توجه ویژه شود.

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اهمیت بحث جنگ نرم از دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توجه مسئولان و کارکنان تحت امر به این نکته اظهار داشت: دشمن پس از ناامید شدن از جنگ سخت و نظامی ، دشمنی خود را به صورت جنگ نرم با ما آغاز کرده و همچنان در این راه تلاش می کند تا به ما آسیب برساند که می طلبد همه ما هوشیار باشیم و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

وی با تاکید بر حربه های جدید دشمن در بحث نفوذ و  مقابله با ایران اسلامی گفت: دشمن برای رسیدن به مقاصد خود هم از عوامل داخلی و هم از عوامل خارجی بهره می برد که باید هوشیاری و بصیرت خود را برای مقابله با آن افزایش دهیم.

بهرامی با اشاره به جایگاه والای شهدا و خانواده هایشان در حفظ امنیت بیان داشت: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های آنان و صبر و تحمل خانواده های معظم شهدا هستیم و باید تلاش کنیم تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم و یک لحظه از آن غفلت نکنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی ضمن ابلاغ مراتب تشکر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و علما و سایر مسئولان از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت، گفت: حضور به موقع نیروی انتظامی و تدبیر درست و به جای این نیرو برای مقابله با اغتشاشگران باعث برقراری امنیت و نمایش اقتدار پلیس در کشور شد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اظهار داشت: دشمن قصد داشت آشوب را از شهرهای کوچک آغاز کند و به شهرهای بزرگ بکشاند اما نیروهای ولایتمدار انتظامی با شعور ، بصیرت و رشادت مثال زدنی وارد عمل شدند و همچون همیشه دشمنان را کاملا مایوس و نا امید کردند.

حجت الاسلام بهرامی در پایان با اشاره به ملاقاتی که با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) داشت، بیان کرد: حضرت آقا فرمودند؛" هر کجا که در جمع کارکنان نیروی انتظامی حضور پیدا کردید سلام ویژه من را به آنان برسانید."/


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون