نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/28      11:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:375


نسخه چاپی
نيروي انتظامي خط شكن عرصه امنيت است
گروه استان ها- همدان - معاون سياسي امنيتي استانداري همدان با اشاره به امنيت مطلوب حاكم بر كشور گفت: نيروي انتظامي خط شكن عرصه امنيت است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، "سعيد شاهرخي" در جلسه شوراي فرماندهان انتظامي استان با اشاره به جايگاه خدمت به مردم گفت: هيچ فريضه اي بعد از تبعيت از پيامبر و ائمه بالاتر از خدمت به مردم نيست.

وي خدمتگزار مردم بودن و در كنار آن ها ماندن را موجب خوشنودي خداوند دانست وگفت: در نيازهاي مردم امنيت يكي از پايدارترين نيازهاست و نيروي انتظامي خط شكن عرصه امنيت جامعه است.

شاهرخي كار پليس را سخت و طاقت فرسا و داراي اجر معنوي بسيار دانست وگفت: مردم با حضور پليس احساس آرامش و امنيت مي كنند بنابراين خدا را شاكريم كه در كشور اسلامي ،پليس در دل مردم جاي دارد و ارتباط قلبي بين پليس و مردم برقرار است.

اين مقام مسئول افزود: در جامعه ما بيش ترين برخورد را پليس با مردم دارد اما كم ترين انتقاد از پليس است چون پليس يك نيروي انقلابي و ارزشي است.

وي افزود: مردم به پليس اعتماد دارند ، من به شما تبريك مي گويم كه هم نزد خدا رو سفيد هستيد و هم نگاه مردم به شما پرمهر و محبت است.

شاهرخي اقدام پليس در ناآرامي هاي اخير را مورد تحسين مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و سران سه قوه و مسئولان نظامي و انتظامي دانست وگفت: دشمنان دوست داشتند كه از دست شما كشته سازي بگيرند اما اقدام دقيق و خويشتنداري شما باعث شكست آن ها شد.

وي افزود: اگر كسي قصد داشته باشد از خط قرمزها عبور كند پليس با اقتدار و درايت عمل مي كند و من هم از شما صميمانه سپاسگزارم.

معاون سياسي امنيتي استانداري همدان در خاتمه با قدرداني از تلاش ها و زحمات انتظامي استان به نيابت از استاندار همدان گفت: پليس بايستي آخرين مرحله در برخورد با ناهنجاري ها باشد و بايد تمامي دستگاه هاي مسئول با اقدامات فرهنگي و نرم در راستاي پيشگيري از آسيب ها و ناهنجاري هاي اجتماعي تلاش كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون