نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/28      13:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
رفتار همراه با اقتدار و توام با مهربانی ملاک عمل نیروهای نظامی و انتظامی است
گروه استان ها - گيلان - فرمانده انتظامی استان گفت: رفتار همراه با اقتدار و توام با مهربانی ملاک عمل نیروهای نظامی و انتظامی است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا اسحاقی" در همایش محافظان نظم، حامیان ولایت که با حضور مسئولان استانی؛ فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن اجتماعات شهدا ناجا برگزار شد؛ هدف از برگزاری این همایش را همدلی بین نیروهای نظامی و انتظامی، مردم و بسیجيان اعلام کرده و گفت: هوشمندی؛ تعهد و وقت شناسی نیروهای مردمی در همه عرصه ها قابل تقدیر است.

این مقام ارشد انتظامی حرکت و عمل به فرمایش مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) را ملاک عمل در نیروهای نظامی و انتظامی دانسته و بیان داشت: مردم همیشه حضوری موثر در همه عرصه ها و در فضایی که دشمن منتظر فرصت برای ضربه زدن به انقلاب است؛ داشته اند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه حرکت در مسیر عقلانیت و پایبندی به اصول در راس امور نیرو های نظامی و انتظامی قرار دارد؛ اظهار داشت: همکاری، هوشمندي؛ مساعدت و همراهي مردم فتنه های دشمنان‌ را دفع کرده است.

سردار "عبداله پور" نيز در ادامه اين همایش با بیان اینکه همه انقلاب های الهی بر 3 رکن الهی، مردم و رهبری است؛ گفت: انقلاب اسلامی ما الهی و نشات گرفته از مردم است.

وی نقش مردم را در انقلاب اسلامی بی نظیر دانسته و افزود: مردم در همه عرصه های انقلاب با بصیرت عمل می کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم نیرو های نظامی و انتظامی را که در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کنند، یاری می کنند، بیان داشت: وحدت موجب ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون