نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/28      15:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:436


نسخه چاپی
مرزبانان و شهدای مرزی، مظلومند
گروه ناجا– فرمانده مرزبانی ناجا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداي مرزباني گفت: مرزبانان و شهدای مرزی ما مظلومند و ما مدیون شهدا و مرزبانانی هستیم که در سخت ترین شرایط در حال حفاظت و حراست از مرزهای میهن اسلامی هستند.
 
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" پس از اجراي فريضه زيارت عاشورا در جمع كاركنان ستاد مرزباني در سخناني اظهار داشت: اگر خواهان این دنیا و آن دنیا هستید باید توکل و توسل داشته باشید و یکی از مسیرهایی که ما را به توکل نزدیک می‌کند، توسل است.

وی خاطر نشان کرد: اگر ما توفیق سجده گزاری داریم، برای رسیدن به معبود است و این مهم با توکل و توسل معنی پیدا می کند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: امام حسین(ع) یکی از مهمترین رشته های متوسل شدن به خداوند است و اگر می خواهید عاقبت به خیر باشید با توسل به ائمه اطهار زندگی کنید.

"رضایی" ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداي مرزباني تاکید کرد: مرزبانان و شهدای مرزی ما مظلومند و توفیق برگزاری اینگونه جلسات معنوی را مدیون شهدا و مرزبانانی هستیم که در سخت ترین شرایط در حال حفاظت و حراست از مرزهای میهن اسلامی هستند.

وی خاطر نشان كرد: مرزبانان نیاز به دعا دارند با دعا کردن آنها را به فیض برسانیم تا بتوانند با تلاش های خستگی ناپذیر خود، امنیتی پایدار را برای کشور فراهم کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون