نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      8:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی
سارق منازل در محمودآباد دستگیر شد
گروه استان ها – مازندران- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منازل و کشف 23 فقره سرقت در شهرستان "محمودآباد" خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا باقری" با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان محمودآباد، یک سارق سابقه دار و حرفه ای منزل را  شناسایی کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از هماهنگی قضائی برای دستگیری متهم به سرقت خبر داد و گفت: متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ باقری، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به 23 فقره سرقت منزل اقرار کرد که با هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل این فرد اموال مسروقه شامل تلویزیون، هود آشپزخانه، موتورسیکلت، طلا و جواهرات،سیم برق به ارزش یک میلیارد ریال کشف و متهم تحویل مرجع قضائی شد.

باقری در پایان به شهروندان هشدار داد؛ همواره با رعایت نکات ایمنی و مراقبتی مراقب اموال خود باشند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس 110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون