نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      8:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:161


نسخه چاپی
کشف 36 میلیارد ریال کلاهبرداری در خراسان شمالی
گروه استان ها- خراسان شمالی - فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 36 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان جاجرم خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی در شهرستان جاجرم اقدام به جعل اسناد و مدارک کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای فرد مورد نظر شدند، افزود: متهم در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی با بیان اینکه متهم با ترفندهایی از قبیل جعل اسناد و مدارک اقدام به کلاهبرداری از یک شرکت خدماتی و 2 نفر از شهروندان می کرد، افزود:  در بازجویی های به عمل آمده وی به کلاهبرداری به مبلغ 36 میلیارد ریال در این شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که آسایش و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازد به شدت برخورد می کند و از شهروندان نیز انتظار می رود در صورت آگاهی از این گونه موارد، مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون