نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      8:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215


نسخه چاپی
کسب مقام برتر مسابقات پنج گانه نیروهای مسلح استان سمنان توسط یگان ویژه
گروه ناجا _ فرمانده یگان ویژه استان سمنان از کسب مقام برترمسابقات پنج گانه نیروهای مسلح استان سمنان توسط یگان ویژه این استان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ولی اله ملا کاظمی" در حاشیه مسابقات پنج گانه نیروهای مسلح استان سمنان که توسط سپاه پاسداران برگزار شد  اظهار داشت: با آمادگی و اقتدار یگان ویژه ناجا در همه صحنه ها، یگان ویژه استان سمنان مقام برتر مسابقات پنچ گانه نیروهای مسلح استان را از آن خود کرد.

وی افزود: با تبریک به این دلاور مردان باید این مطلب را عنوان کرد که از مهمترين وظایف يگان ويژه بالا بردن توان رزمي و عملياتي است که با اینگونه مسابقات مي توانند از میزان آمادگي و توان رزمي نیرو ها آگاه شده و نقاط ضعف و قوت را بشناسند.

سرهنگ "ملا کاظمی" تصریح کرد: مسئولیت پذیری و التزام به نظم و انضباط در انجام وظایف محوله يکی از راه های مهم برای کسب موفقیت و حفظ اقتدار پلیس است که همه ما وظیفه داریم تا با تلاش جهادی به هدف اصلی دست پیدا کنیم.

این مقام مسئول، میدان آموزشی را از ارکان اصلی یادگیری برشمرد و بیان کرد: آموزش ذهنی و آماده سازی انضباطی و رفتاری کارکنان از اولویت های آموزش است و باید افراد ورزیده و آماده به کار در تمامی بنیان این پلیس تخصصی تلاش و کوشش کنند تا به آن سطح حرفه ای گرایی دست یابند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون