نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      10:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی
عامل توزيع گوشت الاغ دستگير شد
گروه استان ها- خراسان رضوی – فرمانده انتظامي شهرستان "بينالود" از کشف مقادیری گوشت الاغ در یک مركز پذيرايي در اين شهرستان و دستگيري عامل توزيع آن در مشهد خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسين دهقانپور" با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از اطلاع از عرضه گوشت الاغ در یک مركز پذيرايي به همراه ماموران اداره بهداشت شهرستان به محل مراجعه کردند.

وي افزود: ماموران انتظامي با هماهنگي مقام قضايي محل را بازرسي و 10 کیلو گوشت الاغ  از داخل  يخچال فریزر این رستوران کشف کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامي در تحقیقات خود به اظهارات ضد و نقیض یکی از کارگران مركز پذيرايي مشکوک شدند و او را جهت انجام بازجویی تخصصی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته و اطلاعات به دست آمده در بازجویی ها ، عامل كشتار و توزيع گوشت الاغ  در اطراف مشهد شناسايي  و پليس مخفيگاه او را با هماهنگي مقام قضائي مورد بازرسي قرار داد. در اين عمليات بيش از 134 کیلو گوشت الاغ  کشف شد.

سرهنگ دهقانپور در خاتمه بااشاره به نادر بودن مشاهده چنین تخلفاتی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی که مستقیما با سلامت مردم سروکار دارد از طریق شماره تلفن 110 پلیس را در جریان قرار دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون