نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      10:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:158


نسخه چاپی
تقويت باورهاي ديني بهترين راه صيانت کارکنان است
گروه استان ها - چهارمحال و بختياري – فرمانده انتظامي استان گفت: بهترين راه صيانت کارکنان، خودكنترلي، تقويت باورهاي ديني و آموزش هاي مستمر است .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در جلسه قرارگاه جهادي صيانت  فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري گفت: امروزه مجموعه بزرگ ناجا به سمت پليس ايماني حركت مي‌كند و نمونه آن، موفقيت‌هاي كاركنان آنها در عرصه‌هاي قرآني است و در حقيقت توجه به اصل معنويت در بين كاركنان يكي از اصولي است كه هر چه بيشتر به آن توجه و پرداخته شود شاهد افزايش سطح عملكرد و بهبود فعاليت‌هاي كاركنان در ماموريت‌ها خواهيم بود.

وي آموزه هاي ديني را يكي از مصاديق پيشگيري از هر گونه آسيب خواند و گفت: توجه به آموزه هاي ديني مبتني بر پيشگيري از بزهکاري، در نوع ماموريت هاي پليس اهميت ويژه اي دارد .

غلامزاده قانونمندي را ، يك اصل در نيروي انتظامي و اساس كار پليس عنوان كرد و گفت: آنچه ما را در تحقق عدالت اجتماعي و اجراي صحيح قانون ثابت قدم و استوار نگه مي دارد ، اعتقاد به ولايت فقيه و پايبندي به ارزش هاي اسلامي و باورهاي ديني است .

اين مقام ارشد انتظامي پيشگيري از تخلفات، جرايم و انحرافات را جز سياست ها و تدابير مهم در ماموريت هاي پليس برشمرد و گفت: بهترين راه صيانت، خودكنترلي، تقويت باورهاي ديني و آموزش هاي مستمر است .

وي با مهم برشمردن اصل صيانت و سلامت اداري در ناجا گفت: سلامت اداري در پيشبرد اهداف ناجا بسيار مؤثر است چرا که رضايتمندي مردم، تکريم ارباب رجوع، بهبود مستمر ارائه خدمات به مردم و افزايش سطح اعتماد عمومي از اهداف پليس است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان پيشگيري از وقوع جرايم را مهمترين اولويت ناجا در اجراي ماموريت ها برشمرد و بيان داشت: ماموران بايد با ارائه آموزش هاي لازم از آمادگي كافي براي انجام وظايف خود برخوردار باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون