نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      12:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:254


نسخه چاپی
لزوم توجه ویژه برای حل مسائل و مشکلات بازنشستگان/ معرفی درگاه های ارتباطی مشترکان با سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح
گروه ناجا - جانشین سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح ، درگاه های ارتباطی مشترکان با سازمان بازنشستگان را معرفی و بر لزوم توجه ویژه برای حل مسائل و مشکلات پیشکسوتان تأکید کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " بهزادنیا" در چهارمین کارگاه آموزشی مسئولان دوایر بازنشستگان ناجا ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و با اشاره به حماسه آفرینی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه، اظهار داشت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر حماسه به یادماندنی خلق کردند و باید قدر این مردم همیشه در صحنه را بدانیم.

وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این کارگاه آموزشی به ویژه سرهنگ "نامجو" رئیس مرکز امور بازنشستگان ناجا، افزود: از زمان حضور سرهنگ "نامجو" در این مرکز شاهد اقدامات مطلوب و مثبتی هستیم به طوری که این اقدامات با گذشته قابل مقایسه نیست.

جانشین سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح با اشاره به عملکرد مطلوب مرکز امور بازنشستگان ناجا، گفت: قطعا این عملکرد مطلوب حاصل تلاش همگانی است ، اما باید گفت معاون نیروی انسانی ناجا سردار "زارعی" توجه ویژه ای به قشر بازنشسته دارد .

سرهنگ بهزادنیا با بیان اینکه همواره باید تلاشمان ارائه مطلوب ترین خدمات به بازنشستگان عزیز باشد، خاطر نشان کرد: باید سعی کنیم در هر حوزه مأموریتی منشأ اثرات خیر باشیم و زمانی می توانیم ادعای موفقیت و حرکت در مسیر اهداف را داشته باشیم که نتیجه کارمان "خیردهی " به دیگران باشد.

وی با بیان اینکه برگزاری کارگاه های این چنینی از دو جهت مورد اهمیت است، گفت: با برگزاری چنین کارگاه هایی، مسئولان متوجه جایگاه و اهمیت حوزه مأموریتی خود می شوند، همچنین به روزرسانی دانش و معلومات در حوزه مأموریتی یکی دیگر از دستاوردهای برگزاری کارگاه ها است.

جانشین سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح ادامه داد: مقام معظم رهبری تأکید ویژه ای بر تکریم بازنشستگان دارند به طوری که می فرمایند؛" بازنشستگان ذخایر ارزشمند نیروهای مسلح هستند و باید برای مسائل مادی ، معیشتی به ویژه تکریم و احترام به آنان تدبیر کرد" ، بنابراین باید این نگاه یعنی تکریم بازنشستگان رویکرد همه فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح باشد.

وی گفت: محاسبه، پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران نیروهای مسلح؛ ارائه خدمات رفاهی، حمایتی ، اجتماعی و توانمندسازی مشترکان تحت پوشش و همچنین احتساب ، انتقال ، استرداد و استمرار کسور بازنشستگی و سوابق خدمتی کارکنان شاغل ، بازنشسته و منفصل نیروهای مسلح ؛ سه مأموریت اصلی این سازمان است.

سرهنگ بهزادنیا، درگاه های ارتباط مشترکان با سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح را معرفی و بیان کرد: پیشخوان مراجعه حضوری در 31 اداره کل استانی در سراسر کشور ، پیشخوان مراجعه حضوری در 285 دفتر خدمات الکترونیک در سراسر کشور و پورتال اینترنتی سازمانی به نشانی WWW.ESATA.IR  برخی از این درگاه های ارتباطی است.

وی اضافه کرد: ایمیل سازمانی به نشانی ESATA.IR @ 09621 ، سامانه تلفنی 09621 با قابلیت پیام گیر صوتی و دریافت پیام و سامانه پیامکی 100009621، 10009621 و 50009621 بخش دیگری از این درگاه های ارتباطی است.

این مقام مسئول همچنین صندوق پستی  15441- 16317 را نیز به عنوان یکی دیگر از درگاه های ارتباطی تدبیر شده معرفی کرد.

سرهنگ بهزاد نیا بیان کرد: در ماه یک بار بنده و یا سایر معاونان سازمان در مرکز سامانه تلفنی 09621 حضور داریم و در کنار اپراتورها به طور مستقیم پاسخگوی بازنشستگان عزیز هستیم که زمان بندی این موضوع در فیش حقوقی بازنشستگان عزیز درج می شود.

جانشین سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح در پایان گفت: تلاش ما، ارائه بهترین خدمات به بازنشستگان و پیشکسوتان عزیز است، چرا که معتقدیم این قشر عزیز شایستگی دریافت مطلوب ترین خدمات را دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون