نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
ارتقاء و بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان باید یک اولویت اساسی باشد/ باید قدر و منزلت بازنشستگان را در هر شرایطی دانست
گروه ناجا - معاون طرح و بودجه کانون بازنشستگان ناجا با بیان اینکه باید قدر و منزلت بازنشستگان را در هر شرایطی لحاظ کرد، بر لزوم ارتقاء و بهبود وضعیت معیشتی پیشکسوتان تأکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" کارگر" در چهارمین کارگاه آموزشی مسئولان دوایر بازنشستگان ناجا ، با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت دهه فاطمیه اظهار داشت:کانون بازنشستگان و دوایر امور بازنشستگان در فرماندهی استان ها و یگان ها، افتخار خدمتگزاری به پیشکسوتان را دارند.

وی با اشاره به تعبیر حکیمانه مقام معظم رهبری که فرمودند" بازنشستگان در واقع اعضای وابسته نیروهای مسلح و شاغلان اعضای پیوسته هستند" افزود: بازنشستگان کماکان عضو ناجا هستند و این دیدگاه باید در همه جا وجود داشته باشد.

معاون طرح و بودجه کانون بازنشستگان ناجا ادامه داد: کانون بازنشستگان در واقع نقش تعاملی بین مرکز امور بازنشستگان ناجا و سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح را بر عهده دارد، همواره تلاش می کنیم که در انجام وظایف محوله به درستی ایفای نقش کنیم.

این پیشکسوت نیروی انتظامی تأکید کرد: باید از تجربه و دانش بازنشستگان در عرصه های مختلف بهره برد، در واقع باید افسران و نیروهای جوان علاقمند به بهره مندی از این تجربه و دانش بازنشستگان باشند چرا که با توجه به این رویکرد، می توانند به موفقیت های بسیاری دست یابند.

وی ادامه داد: باید قدر و منزلت بازنشستگان را در هر شرایطی دانست ، پیشکسوتان ذخایر ارزشمند هر سازمانی هستند.

سردار کارگر با تأکید بر لزوم تکریم بازنشستگان و پیشکسوتان ، افزود: رسیدگی به امور بازنشستگان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم، همه با هم باید برای ارتقاء و بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان تلاش کنیم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون