نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:259


نسخه چاپی
پیشتازی ناجا درخدمات دهی به بازنشستگان و پیشکسوتان / عزت بخشی به بازنشستگان باید رویکرد همگانی باشد
گروه ناجا – رئیس مرکز امور بازنشستگان ناجا با اشاره به پیشتازی نیروی انتظامی در ارائه خدمات به پیشکسوتان ، گفت: "عزت بخشی " به بازنشستگان باید رویکرد آحاد کارکنان باشد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد نامجو" در چهارمین کارگاه آموزشی مسئولان دوایر بازنشستگان ناجا ضمن یاد و گرامی داشت خاطره شهدا و با تقدیر از معاون و جانشین نیروی انسانی ناجا  به دلیل حمایت های همیشگی ، اظهار داشت: سردار "زارعی" و هیئت رئیسه معاونت نیروی انسانی ناجا، علی رغم وجود برخی کمبودهای مالی، همواره توجه ویژه ای بر حوزه امور بازنشستگان نیروی انتظامی دارند و این رویکرد قابل تقدیر و ستایش است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ؛" بازنشستگان از شاغلان جدا نیستند" ، افزود: خدمت به آحاد کارکنان اعم از شاغل و بازنشسته امری خداپسندانه است، اکنون که فرصت و توفیق خدمتگزاری به بازنشستگان عزیز را داریم ، باید این فرصت را غنیمت بشماریم و همه تلاش مان را برای ارائه مطلوب ترین خدمات به این قشر عزیز به کار بگیریم.

رئیس مرکز امور بازنشستگان ناجا در ادامه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری؛" کارکنان ناجا مصداق واقعی مجاهدان فی سبیل الله هستند " ، بیان کرد: سختی مأموریت های نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست، سبزپوشان نیروی انتظامی در طول خدمت مأموریت های خطیری را در راستای تأمین امنیت انجام می دهند، بنابراین ارائه بهترین خدمات با حفظ جایگاه پیشکسوتان و بازنشستگان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

سرهنگ نامجو تأکید کرد: در فرآیند خدمت دهی به پیشکسوتان و بازنشستگان عزیز همواره باید حفظ شأن و منزلت این عزیزان را در نظر داشت و "عزت بخشی" بازنشستگان امر مهمی است که باید مورد توجه همگان باشد.

این مقام انتظامی تأکید کرد: بی شک خدمات دهی به پیشکسوتان و بازنشستگان عرصه نظم و امنیت ، اجر دنیوی و اخروی بسیاری دارد و بنا به فرمایش فرمانده ناجا "باید خدمت به بازنشستگان را توفیق بزرگی بدانیم" .

وی خاطر نشان کرد: وظیفه تک تک ما این است که در راستای رفع مشکلات بازنشستگان عزیز نهایت تلاش را کنیم و نباید در ارائه خدمات به این قشر عزیز و خدوم کوتاهی کنیم.

رئیس مرکز امور بازنشستگان ناجا ادامه داد: لازم است اجرای برنامه های دیدار، سرکشی و عیادت از بازنشستگان و پیشکسوتان و نیز برنامه های مناسبتی در راستای تجلیل از این قشر زحمتکش و خانواده هایشان و ... به صورت جد دنبال شود.

سرهنگ نامجو در خاتمه گفت: به لطف الهی و اهتمام مسئولان ارشد نیروی انتظامی ، موضوع "تکریم" و "تجلیل" بازنشستگان و پیشکسوتان همواره مورد توجه و تمرکز بوده و تلاش ما بر این مبنا است در ارائه خدمات به این قشر عزیز نسبت به سایر نیروهای مسلح پیش رو و پیشتاز باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون