نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود
گروه استان ها – مازندران - معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در یادواره 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان در مصلی "ساری"، گفت: انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، یادواره 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان مازندران شب گذشته با حضور سردار "میرفیضی" فرمانده انتظامی مازندران، سردار "قاسمی" فرمانده انتظامی استان "سمنان"، مسئولان سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان، فرماندهان، مسئولان و کارکنان انتظامی مازندران، پیشکسوتان ناجا، خانواده های معظم شهدا و مردم شهید پرور شهرستان ساری در مصلی این شهر برگزار شد.

در این مراسم سردار "حسین ذوالفقاری" معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای عرصه نظم و امنیت به ویژه 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان مازندران، به تشریح چگونگی تشکیل کمیته انقلاب اسلامی در اوایل انقلاب پرداخت.

وی با بیان اینکه کمیته انقلاب اسلامی در 23 بهمن ماه سال 1357 به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد، افزود: تامین و حفظ نظم و امنیت شهرها، مراقبت از جاده ها و حفاظت از شخصیت ها و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله ماموریت ها و وظایف پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود.

سردار ذوالفقاری با اشاره به حوادث و وقایع اوایل انقلاب و بروز جریانات نفاق و درگیری های داخلی در برخی مناطق کشور که اوج آن در سال 60 بود ، افزود: برادران ما در کمیته انقلاب اسلامی با جانفشانی و ایثار از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب دفاع و در این راه شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به حضور کمیته انقلاب اسلامی در مناطق عملیاتی جبهه های حق علیه باطل، راه اندازی تیپ حضرت "موسی بن جعفر (ع)" در جبهه میانی و لشکر "روح الله" در مناطق جنوبی کشور را از جمله اقدامات کمیته انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس اعلام کرد و گفت: انگیزه الهی و ایمان به خدا از خصوصیات و ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی است و دفاع از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب از ماموریت های مهم کمیته انقلاب در آن دوران بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون