نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:254


نسخه چاپی
آموزش مستمر، مهم ترین راه توانمندسازی کارکنان ناجا
گروه استان ها – ویژه شرق استان تهران – فرمانده انتظامی استان گفت: آموزش مستمر مهمترین راه برای توانمند کردن کارکنان نیروی انتظامی است.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " عبدالرضا ناظری " در کارگاه آموزشی و توجیهی عوامل گشتی شهرستان های شمالی ویژه شرق استان تهران افزود: با توجه به آسیب ها، نیازمندی ها و انتظارات مردم از پلیس، آموزش بیشتر کارکنان در این بخش ضروری است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه آموزش مستمر مهمترین راه برای توانمند کردن کارکنان نیروی انتظامی است اظهار کرد: با توجه به حساس بودن ماموریت های ناجا، کارکنان باید با رفتار حرفه ای ، ماموریت های دشوار را مدیریت کنند.

وی افزود: مهمترین راهبرد پلیس، عمومی کردن پیشگیری از جرم است و در امر پیشگیری همه افراد و انسان ها مسئولیت دارند.

سردار " ناظری " رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی را یک اصل مهم عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی در سال های اخیر به استناد ارزیابی های بیرونی در حال ارتقاء است.

وی با بیان اینکه رضایتمندی مردم در گرو انجام ماموریت صحیح کارکنان در حوزه پیشگیری است گفت: تفکر و عمل جهادی، انقلابی ماندن، حرفه ای گرایی و اجتماعی بودن از مهمترین ویژگی هایی است که کارکنان نیروی انتظامی باید داشته باشند.

گفتنی است ،کارگاه آموزشی و توجیهی عوامل گشتی شهرستان های شمالی ویژه شرق استان تهران با هدف ارتقای عملکرد کارکنان و افزایش رضایتمندی مردم در سالن همایش های اردوگاه مصطفی خمینی (ره) شهرستان دماوند برگزار شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون