نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:154


نسخه چاپی
دیدگاه پليس در بحث اقدامات چهارشنبه آخر سال رويکردی فرهنگي است
گروه استان ها - کردستان- معاون اجتماعي فرمانده انتظامي استان در ديدار با شهردار "سنندج" بيان داشت : دیدگاه پليس در بحث اقدامات چهارشنبه آخر سال رويکردی فرهنگي است.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "عبداله فاتحی" در خصوص فعالیت های فرهنگی ایام پایانی سال بین پلیس و شهرداری با حضور در دفتر کار مهندس"صیدی" شهردار شهر سنندج با وي ديدار و گفتگو کرد.

معاون اجتماعي انتظامي استان با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و لزوم پیشگیری از آسیب های اجتماعی چهارشنبه آخر سال، گفت: با افزايش همدلي بين نيروي انتظامي و شهرداري مي توان قدم هاي موثري در جهت پیشگیری از این آسیب ها برداشت.

وی رويکرد پليس را يک رويکرد فرهنگي دانست و بيان داشت: پليس تمام سعي خود را به کارگرفته تا با استفاده از ظرفيت خود و مشارکت سایر دستگاه ها ازجمله شهرداری، صدا و سيما و ديگر رسانه ها و همچنين حضور دربين اقشار مختلف مردم، نسبت به تنوير افکار عمومي و بيان خطرات ناشي از مواد محترقه وآتش زا اقدام و سرانجام تلخ بي توجهي به توصيه وهشدارها در اين خصوص را به گوش مردم برساند.

اين مقام مسئول در پايان تاکيدکرد: پليس به هيچ وجه مخالف شادي و نشاط مردم نيست و تنها بر حسب وظيفه ذاتي خود از حوادث ناشي از شادماني هاي کاذب و حرکات خطرآفرين جلوگيري مي كند.

در ادامه مهندس " حشمت اله صیدی" شهردار سنندج نیز با تحسين رويكرد جامعه محوري پليس گفت: با توجه به ديدگاه جامعه محوري پلیس که به دنبال كاهش و پيشگيري از جرم است، بايد گفت اگر اتحاد و انسجام قوي بين پليس و شهرداري صورت بگيرد، شاهد كاهش جرايم و آسيب ها خواهيم بود.

شهردار سنندج در خاتمه گفت: آگاه سازي، هشداردهی، ايجاد تفريحات سالم و تهيه برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي از جمله اقداماتي هستند كه مي توان با استفاده از آن از بروز معضلات اجتماعی در جامعه جلوگيري كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون