نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:179


نسخه چاپی
کشف یک تن و 739 کيلوگرم مواد مخدر در درگيري مسلحانه با قاچاقچيان
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از کشف یک تن و 739کيلوگرم ترياک در درگيري مسلحانه با سوداگران مرگ و دستگيري3 قاچاقچي در این زمینه خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر گفت: در راستاي تشديد اقدامات انتظامي و برخورد جدي با سوداگران مرگ، در پي کسب خبري مبني بر اينکه قاچاقچيان قصد جا به جايي و توزيع موادمخدر را از محور " سیب سوران به ايرانشهر" دارند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با انجام تحقيقات گسترده و پس از هماهنگي قضائي موفق به شناسايي 2 خودرو در يکي از محورهاي ورودی "سیب سوران" شده و دستور ايست صادر کردند، اما قاچاقچیان با بي توجهي اقدام به فرار و تیراندازی به سمت ماموران کردند که پس از طی مسافتي تعقيب و گريز ،ماموران موفق به متوقف کردن خودروها و دستگیری 3 قاچاقچی شدند.

سردار قنبری تصریح کرد: در بازرسي از اين 2 خودرو یک تن و 739 کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک به همراه 2 قبضه اسلحه کلاش و مقادیر قابل توجهی مهمات کشف شد.

فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان در خاتمه با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت های پليس، از آنها خواست: هر گونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون