نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      13:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
اطلاع رساني و دانش رسانه اي، خشت زيرين توسعه نظم و امنيت اجتماعي است
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان دانش رسانه اي و استفاده ازاطلاع رساني شايسته را خشت زيرين توسعه نظم و امنيت اجتماعي دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "قادر كريمي" در كارگاه آموزشي ارتقاء دانش رسانه اي فرماندهان و مديران ناجا گفت: اين گونه همايش ها و كارگاه هاي آموزشي فرصت هاي ارزشمندي براي بهره مندي از تجارب و توانمند سازي كاركنان در اجراي موفق ماموريت هاي محوله و تكاليف گسترده اي است كه پليس بر دوش دارد .

وي به اهميت و حساسيت هاي شهر مشهد مقدس اشاره كرد و افزود: مشهد به بركت وجود بارگاه ملكوتي ثامن الحجج آقا علي ابن موسي الرضا(ع) داراي ويژگي هاي خاص و پراهميتي است چرا كه ساليانه بيش از 28 ميليون زائر، توريست و گردشگر به اين نقطه از كشور سفر مي كنند.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي افزود: اگر بتوانيم با توجه به حساسيت و اهميت كار در مشهد مقدس و استان خراسان رضوي دانش رسانه اي، اطلاع رسانه اي و فرهنگ سازي كيفي را با جديت و اهتمام بيشتري مدنظر قرار دهيم  و با كار علمي و حرفه اي از فرهنگ هاي مختلف و متفاوت وخيل عظيم زائران و مسافران به مشهد در جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي و ترافيكي استفاده كنيم، خواهيم توانست به نتايج مورد قبول و ارزشمندي دست يابيم.

وي استفاده از ابزار رسانه و بهره مندي از فرصت هاي رسانه اي در پيشبرد ماموريت ها و تكاليف محوله را هنر مديريت دانست و گفت: اگر در تعامل با رسانه هوشمندانه به پيش برويم شاهد ارتقاي امنيت و توسعه تعامل و مشاركت هاي هدفمند مردمي و تعهد شهروندان به قانون مندي و قانون مداري خواهيم بود.

سردار كريمي اظهار داشت: يكي از اقدامات ارزشمند معاونت اجتماعي ناجا پيش بيني و اجراي كارگاه هاي آموزشي ارتقاي دانش رسانه اي فرماندهان و مديران ناجا است و فرماندهي انتظامي خراسان رضوي نيز برگزاري اين كارگاه ها را فرصت مناسب و مغتنمي براي بارورسازي فكر، انديشه ، نوآوري و خلاقيت مي داند و با اهتمام جدي در اين خصوص اقدام مي كند.

در ابتداي آیين افتتاحيه اين كارگاه آموزشي، سرهنگ "عبدالرضا مجيدي" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي خراسان رضوي گزارشي از مقدمات و برنامه ريزی هاي صورت گرفته براي عملياتي شدن آموزش هاي كيفي كارگاه را ارائه كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون