نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/24      14:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:193


نسخه چاپی
دستگیری سارقی با 84 فقره سرقت در رامسر
گروه استان ها- مازندران - فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و همدستش با 84 فقره سرقت در شهرستان "رامسر" خبر داد.

 

 

سردار"سید محمود میرفیضی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع سرقت های مکرر مغازه ، پلاک خودروها و سرقت داخل خودرو در برخی از شهرستان های غرب استان مازندران، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رامسر موفق شدند ، سارق را به همراه یک همدستش شناسایی کنند.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: مأموران در ادامه با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی، متهم اصلی این پرونده که دارای 16 فقره سابقه کیفری از جمله شرارت و سرقت در سطح استان بوده را به همراه همدستانش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی در بازرسی از محل اختفای متهمان6 عدد پلاک و 150 قلم کالای سرقتی به همراه مقادیری مواد مخدر کشف شد.

میرفیضی، اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 84 فقره انواع سرقت در شهرستان های"رامسر، تنکابن، فريدونکنار، نکا، بهشهر، آمل، بابل، نوشهر" و برخی از شهرستان های استان "گیلان" اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه دستیابی به امنیت پایدار مستلزم همکاری آحاد جامعه با پلیس است، گفت: توسعه مشارکت های مردمی با پلیس موجب حفظ نظم و امنیت اجتماعی می شود.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه از شهروندان خواست: با نصب حفاظ و استفاده از قفل های مطمئن برای منازل خود فرصت سوء استفاده را به سارقان و افراد فرصت طلب ندهند و در صورت مشاهده افراد ناشناسی که بدون علت در محل زندگی آنان تردد می کنند مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون