نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/28      13:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی
کشف یک تن و 400 کیلو گرم مواد افیونی در غرب استان تهران
گروه استان ها – غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از انهدام 3 باند بزرگ تهیه و توزیع موادمخدر و کشف یک تن و 400 کیلوگرم انواع موادمخدر در غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن خانچرلي " در جمع خبرنگاران گفت: با کسب اخبار و اطلاعاتي توسط ماموران مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در خصوص تهيه، حمل و انتقال مواد مخدر توسط تعدادي از قاچاقچيان به صورت باندي و گسترده در غرب استان تهران ، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران افزود: با پيگيري هاي شبانه روزي چند ماهه و گسترش چتر اطلاعاتي توسط پليس غرب استان تهران، اخباري به دست آمد مبني بر اينکه اعضاء این 3 باند بزرگ با همدستي ديگر قاچاقچيان، محموله اي از موادمخدر را از همدستان خود در شرق کشور تهيه کرده و به تازگي قصد انتقال آن به غرب استان تهران را دارند.

سردار خانچرلی تصریح کرد: ماموران عمليات ویژه پليس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در قالب 2 تیم پس از کنترل و پايش خودرو هاي عبوري در محورهای ورودی به غرب استان تهران، در عملیاتی ویژه موفق به توقیف 6 دستگاه خودرو و دستگیری 6 نفر در این زمینه شدند.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به توقيف 6 دستگاه وسائط نقليه سبک و سنگين از متهمان خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودروهای توقیفی یک تن و 400 کیلو گرم انواع موادمخدر کشف کردند.

وی بیان داشت: در اين عمليات، 6 قاچاقچي موادمخدر دستگير و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار خانچرلي در پايان با اشاره به افزايش 17 درصدي کشفيات موادمخدر در 11 ماه گذشته و کشف بيش از 16 تن انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تا کنون  در استان، بيان داشت: پليس غرب استان تهران با رصد اطلاعاتي شبانه روزي، عرصه را روز به روز براي مجرمان به ويژه قاچاقچيان موادمخدر تنگ تر خواهد کرد و در اين راه همکاري مردمي مي تواند موفقيت پليس را ارتقاء دهد. /


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون