نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/29      9:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:337


نسخه چاپی
خط ناجا، خط ولايت است و اين يك افتخار است
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان بارزترين شاخصه فرماندهان و كاركنان را ولايتمداري عنوان كرد و گفت: خط ناجا، خط ولايت و اين يك افتخار براي كاركنان ناجا است .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس سردار "علي اكبر جاويدان "در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامي استان ، روحيه و اراده انقلابي نيروي انتظامي را اقتدار و امنيت مطلوب كشور عنوان كرد و گفت: نگاه مأموريت ها در ناجا نگاه اعتقادي و جهادي است و تقويت اين روحيه موجب ارتقاء امنيت پايدار در جامعه مي شود.

وي قدرت ايمان و اراده را لازمه مأموريت هاي نيروي انتظامي دانست و بيان داشت: رسالت خطيري بر عهده ما است و تحقق اهداف اين رسالت خطير جز با ايمان و اراده قوي ميسر نخواهد بود.

فرمانده انتظامي گلستان، اطلاق وا‍ژه مجاهد في سبيل الله از سوي مقام معظم رهبري به كاركنان نيروي انتظامي را ناشي از مسئوليت خطير و بسيار مهم اين نيروي خدوم عنوان و تصریح کرد : ايمان ، اراده قوي، سعه صدر و از همه مهمتر توجه فرد به آبروي خود و نظام از مشخصات مجاهد في سبيل الله  و همه اين مولفه ها نشان مي دهد رسالت خطير و پر مسئوليتي برعهده ما است.

وي گستردگي و تنوع مأموريت در نيروي انتظامي را بيش از هر سازمان و نهادي عنوان و تصریح کرد : واقف بودن بر تنوع مأموريت ها ما را نسبت به مأموريت خود آگاه ساخته و دقت نظر و اهتمام ما را در كيفيت بخشي به انجام مأموريت دوچندان مي كند.

سردار جاويدان نيروي انتظامي را نيروي عظيمي دانست كه به فراخور مأموريت و در راستاي تأمين امنيت جامعه همچنان شهيد تقديم نظام جمهوري اسلامي مي كند اظهار داشت: ناجا در راه صيانت و دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي در هر لحظه آماده جانفشاني است.

وي ، مردم قدرشناس ايران اسلامي را حامي و پشتيبان نيروي انتظامي دانست و افزود: مردم سرمايه هاي اجتماعي پليس هستند و پليس با تمام توان از حقوق سرمايه هاي اجتماعي خود دفاع كرده و اجازه خودنمايي به كساني كه به هر نحو بخواهند امنيت مردم را برهم بزنند نخواهد داد.

فرمانده انتظامي گلستان ، ولايتمداري و ولايت محوري را بارزترين شاخصه فرماندهان و كاركنان نيروي انتظامي عنوان كرد و گفت: خط ناجا خط ولايت است و اين يك افتخار براي فرماندهان و مديران و كاركنان ناجا مي باشد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به حفاظت و صيانت از كاركنان و برنامه هاي ناجا به اين موضوع اشاره و بیان کرد : نيروي انساني مهمترين ركن سازمان است لذا صيانت و حفاظت از كاركنان يك ضرورت و عامل بقاء سازمان به شمار می رود.

سردار جاويدان با تأكيد بر اينكه بايد در كنار آموزش هاي صحيح و مستمر و به كار گيرري روش هاي نوين در اتقاء و كيفيت بخشي مأموريت ها به اصول ارزشي و اعتقادي كاركنان نيز توجه شود گفت: ابزار و تجهيزات به تنهايي لازمه موفقيت در انجام مأموريت ها نيست بلكه در كنار آن بايد به اعتقادات ديني و مذهبي نيز توجه كرد.

وي اضافه كرد: آموزش زير ساخت و بستر پيشبرد اهداف در ناجا است و افزايش توانمندي ، كارآمدي ، مهارت و بالا بردن توان عملياتي و اجرايي در سايه به روزبودن دانش و آموزش میسر مي شود.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون