نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/29      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
آموزش و بهسازي نيروي انساني بستراثربخشي فعاليت ها و كارايي سازماني است
گروه استان ها- مركزي- فرمانده انتظامي استان در قرارگاه جهادي تربيت و آموزش پليس گفت: آموزش و بهسازي نيروي انساني بستراثربخشي فعاليت ها و بهبود سطوح شايستگي كاركنان و عملكرد سازماني است.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" كيومرث عزيزي" در جلسه قرارگاه جهادي تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به اين كه،  قرارگاه مذکور، با هدف ارتقاء دانش، مهارت و توانمندي فردي و جمعي کارکنان براي انجام مأموريت هاي سازماني تشکيل شده است، گفت: توجه و بهبود زير ساخت هاي آموزشي و تربيتي در مجموعه انتظامي استان از مهم ترين اهداف اين قرارگاه به شمار مي رود.

وي ادامه داد:‌ آموزش همراه به عنوان وسيله اي مطمئن به منظور بهبود كيفيت عملكرد و حل مشكلات و يكي از مهم ترين و موثرترين تدابير و عوامل براي بهبود امور سازماني است كه با توجه به تعدد و رويكرد تخصصي ماموريت ها در نيروي انتظامي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

اين مقام ارشد انتظامي تاكيد كرد: در قرارگاه جهادی آموزش، نيروي انتظامي بر آن است تا در بستر نظارت های راهبردی، تمامی برنامه هاي آموزشي به صورت مستمر توسط مسئولان و کارکنان مورد توجه قرار گیرد تا با اجرایي شدن برنامه ها، میزان رضايتمندي مردمي، از انجام ماموریت های مختلف ، افزایش یافته و بازتاب آن نوید بخش ارتقاء امنیت اجتماعی آنان در سطح جامعه باشد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تأكيد بر محوريت برنامه ريزي پليس بر اساس منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) اظهار داشت: تأکید و ترویج رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص جنگ نرم با برنامه ریزی عملیاتی و استفاده هدفمند و حداكثري از امکانات، تجهیزات و زیرساخت موجود به منظور ارتقای پایداری و افزایش بازدارندگی و کاهش آسیب پذیری در برابر اقدامات مهاجمان فرهنگی و عملیات روانی دشمن از ضرورياتي است كه باید همواره در اولويت اجرایی برنامه های آموزشی قرار گيرد.

سردار عزیزی با اشاره به رابطه مستقيم سرمایه انسانی با میزان بهره‌وری در سازمان های مختلف بيان داشت: یک سازمان موفق، مجموعه ای از انسان هایی با فرهنگ سازماني و اندیشه و اهداف مشترک است که با کار گروهی در نظام انعطاف پذیر سازمان، تجارب و دانش خود را با عشق به پيشرفت روزافزون سازمان در اختيار مدیریت خود قرار می دهند.

این مقام مسئول انتظامی توكل به حق تعالي و اهتمام در آموزش و مهارت افزايي را بستر افزايش توفيقات در خدمات دهي و انجام صحيح ماموريت ها برشمرد و اظهار داشت:‌ مجاهدت و داشتن اين فكر يكي از ويژگي هاي با ارزش در فرهنگ جهادي است و تبيين و ترويج صحيح اين ويژگي هاي فرهنگي مي تواند در كليه عرصه ها ، ما را در استحكام و تقويت راهبردهاي مأموريتي ياري رساند.

وی حرکت به سمت ارتقاء سطح آموزش و مهارت کارکنان با استفاده از روش ها و ابزارهای نوین آموزشی را عاملی مهم در ارتقاء عملکرد سازمانی دانست و بیان داشت: بی تردید بومی سازی آموزش های گوناگون و متناسب سازی متون آموزشی با توجه به نوع مأموریت ها و شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان ، همواره باید در تدوین برنامه های مختلف آموزشی مورد توجه کارشناسان آموزشی قرار بگیرد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان بر ارزیابی مولفه های آموزشی از سوی کارشناسان معاونت تربيت و آموزش تاكيد كرد.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون