نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/29      12:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:382


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
توسعه ی نظم و امنيت در مشهد مقدس محور برنامه هاي اجرايي و عملياتي پليس خراسان رضوي
گروه استان ها -خراسان رضوي - فرمانده انتظامي استان ، توسعه ی نظم و امنيت در مشهد مقدس را محور برنامه هاي اجرايي و عملياتي پليس استان دانست.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "قادر كريمي" در آیين تكريم و معارفه فرماندهي انتظامي شهرستان مشهد گفت: امنيت سازي به عنوان بزرگترين وظيفه نيروي انتظامي است و نبايد اجازه بدهيم كوچكترين خدشه اي به ارزش هاي انقلابي كه منشا و بستر توليد و پايداري امنيت هستند وارد شود.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي افزود: ما انقلابي هستيم و اين لباس مقدس را پوشيده ايم كه سرباز انقلاب و پاسدار ولايت باشيم.

وي با تشكر از حضور مقتدرانه و آمادگي يگان ويژه و يگان امداد پليس خراسان رضوي، آموزش و تمرين را 2 ركن اساسي در حفظ و ارتقاي توان اين نيروهاي عملياتي دانست و بر اهتمام جدي براي توجه به اين 2 اصل تأكيد كرد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به اين فرمايش رهبر معظم انقلاب اسلامي كه ما بايد حواسمان باشد مسير انقلاب را گم نكنيم، اشاره کرد و گفت: بعضي ها مسير انقلاب را گم كرده اند. بعضي ها خون شهدا و خانواده آنها را فراموش كرده اند و جانبازان و ايثارگران را ناديده گرفته اند.

سردار كريمي در ادامه به حساسيت هاي كار پليس در مشهد و توصيه ها و تأكيدهاي فرمانده معظم كل قوا براي برقراري، تأمين و پايداري نظم و امنيت در اين كلان شهر گفت: فرماندهي انتظامي خراسان رضوي براي تحقق ارتقاي نظم و امنيت در مشهد مقدس و به خصوص رفع دغدغه هاي شهروندان عزيز و قانون مدار در حاشيه كلان شهر مشهد طرح هاي ويژه اي را عملياتي كرده است.

وي در پايان با تشكر از خدمات ارزشمند سرهنگ محمد بوستاني، سرهنگ اكبر آقا بيگي را به عنوان فرمانده انتظامي مشهد معرفي كرد .سرهنگ‌آقا بيگي ، فرماندهي انتظامي شهرستان هاي نيشابور و تربت حيدريه را در كارنامه موفق مسئوليت هاي خود دارد.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون