نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/11/29      12:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345


نسخه چاپی
توقيف محموله 5 میلیاردی قاچاق در شهرضا
گروه استان ها_ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان "شهرضا" از توقیف یک دستگاه خودروی تریلر کشنده حامل محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در عملیات مأموران ایست و بازرسی شهید "امامی" خبر داد.

 

 

سرهنگ "محمد حسين بابا کلاني" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: مأموران انتظامي مستقر در ايستگاه ايست و بازرسي شهيد "امامي" این فرماندهی هنگام کنترل خودروهاي عبوري به يک دستگاه تریلر کشنده که از جنوب کشور به سمت تهران در حرکت بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وي ادامه داد: در بازرسي از اين خودرو 522 کارتن لوازم خانگي خارجي که همگی فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکي و به صورت قاچاق بارگیری شده بودند، کشف شد.

سرهنگ بابا کلاني ارزش محموله كشف شده را براساس اعلام نظر کارشناسان مربوطه 5 ميليارد ريال عنوان کرد و افزود: در اين خصوص راننده دستگير و برای سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل شد.

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا در پايان از تشدید طرح های کنترلی این فرماندهی برای مقابله با ورود کالاهای قاچاق خبر داد و اظهار داشت: قاچاق کالا به توليدات داخلي كشور ضربه مستقيم مي زند كه از تمام مردم تقاضا مي شود هر گونه اخبار در خصوص كالاي قاچاق را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون