نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/17      15:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
کشف بیش از 450 هزار عدد موادمحترقه در قزوین
گروه استان ها - قزوین - فرمانده انتظامی استان از کشف 457 هزار عدد موادمحترقه و بازدید از 112 واحد صنفی و دستگیری 6 نفر از عاملان تهیه وتوزیع موادمحترقه در استان خبر داد .
 
 

سردار "مهدی محمودی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: تجربه‌ تلخ حوادث سال‌هاي گذشته در مراسم چهارشنبه‌ آخر سال، همواره موجب دغدغه و نگراني خانواده‌ها و پلیس در آستانه‌ ايام نوروز است.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به خطرات ناشی از استفاده از مواد آتش زا و خطر آفرین، گفت: برخورد قاطعانه با افراد معدودي كه با رفتارهاي غيرقانوني، ناهنجار و پرخطر، ايجاد راهبندان، سد معبر، ايجاد مزاحمت و پرتاب موادمحترقه و آتش‌زا، نظم و امنيت عمومي شهرها را مختل مي‌كنند، مطالبه‌ به حق آحاد مردم از متوليان اصلي برقراري نظم و امنيت است.

وی با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی که با همکاری پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات به منظور جلوگیری از حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال برگزار شد، خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح تعداد 112 واحد صنفی با هماهنگی مراجع قضائی مورد بازدید قرار گرفت که تعداد 457 هزار عدد انواع موادمحترقه کشف شد .

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری 6 نفر از عاملان تهیه وتوزیع مواد محترقه و آتش زا در استان، گفت: کسانی که با تهیه و فروش مواد محترقه موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی شوند نیز تا پایان ایام نوروزی در بازداشت خواهند بود .

فرمانده انتظامی استان در خاتمه با توصیه به شهروندان برای کنترل فرزندان خود از آنان خواست: احترام به حقوق هموطنان را فراموش نکنند و رفتارهاي پرخطر را تفریح به شمار نیاورند تا به خاطر لحظه اي شادي و هیجان کاذب، حادثه ای ناگوار را برای خود و دیگران رقم نزنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون