نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/21      18:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:210


نسخه چاپی
مدیریت چهارشنبه آخر سال با رویکرد محله محوری
گروه استان ها – گلستان – معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان با تاكيد بر اينكه مردم قانونمند، با نگاه محله محوري چهارشنبه آخر سال را مديريت خواهند كرد، گفت: :خانواده ها بايد با آموزش هاي لازم فرزندان خود را از عواقب بازي با مواد محترقه و آتش زا آگاه كنند.
 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"عسگر ساوري"در جمع كاركنان ستاد فرماندهي انتظامي استان اصفهان به تبليغات بي اساس دشمنان در فضاي مجازي در خصوص برهم زدن نظم و امنيت در چهارشنبه آخر سال اشاره و اظهارداشت: مردم متدين و انقلابي ايران  اسلامي هيچگاه اسير اين تبليغات دروغين دشمنان نخواهند شد و اجازه خودنمايي به معدود افرادي كه فريب اين تبليغات دروغين  را مي خورند، نخواهند داد.

وي با بيان اينكه عليرغم تلاشهاي مذبوحانه دشمنان در فضاي مجازي، پليس آماده جانفشاني در برقراري نظم و امنيت و دفاع از جان و مال مردم است، گفت: متاسفانه چهارشنبه آخر سال در سالهاي اخير با بيراهه هاي خرافي دستخوش تغيير و به يك هراس اجتماعي تبديل شده است.

سرهنگ ساوري با تاكيد بر اينكه نهادهاي اجتماعي به خصوص نهاد هاي فرهنگي موظف هستند با بستر سازي و آموزش هاي مناسب از تخريب  و تفسير سنت هاي اصيل جلوگيري كنند، افزود: ايمني جامعه موضوع بسيار مهمي است كه در این رابطه آموزش پيشگيري از حوادث چهارشنبه آخر سال بايد مورد توجه قرار گيرد.

معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان گلستان، نگاه پليس به موضوع چهارشنبه آخر سال را نگاه اجتماعي دانست و گفت: پليس مخالف شادي مردم نبوده لذا به كساني كه بخواهند از اين فضا سوء استفاده كرده و زمينه ناآرامي شهروندان را فراهم كنند، هشدار مي دهيم دست از هرگونه حركات مخاطره آميز بردارند و در غير اينصورت با برخورد شديد پليس مواجه خواهند شد.

سرهنگ ساوري با تاكيد بر اينكه مردم قانونمند، با نگاه محله محوري چهارشنبه آخر سال را مديريت خواهند كرد، گفت: خانواده ها بايد به اين نكته توجه كنند كه همه ساله كودكان و نوجوانان زيادي، قرباني چهارشنبه آخر سال مي شوند لذا بايد با آموزشهاي لازم فرزندان خود را از عواقب بازي با مواد محترقه و آتش زا آگاه كنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون