نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/22      9:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:210


نسخه چاپی
پلیس از محبوبیت خوبی در بین مردم برخوردار است
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در جلسه شور عمومی انتظامی استان گفت: پلیس از جمله کسانی است که در زمان استراحت، سیاحت و همچنین زمان کار مردم در شهرها، روستاها، جاده ها، در ایام تعطیلات پای کار بوده و به دنبال حفظ امنیت و آرامش مردم است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین دکتر "سید محمد علی آل هاشم" در جلسه شور عمومی انتظامی استان و در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان اظهار داشت: پلیس از محبوبیت خوبی در بین مردم برخوردار است مگر برای متخلفان و قانون شکنان، چرا که پلیس از جمله کسانی است که در زمان استراحت، سیاحت و همچنین زمان کار مردم در شهرها، روستاها، جاده ها، در ایام تعطیلات پای کار بوده و به دنبال حفظ امنیت و آرامش مردم است.

وی در ادامه به ماموریت چهارشنبه آخر سال نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: نگذاریم این چهارشنبه آخر سال خانواده ها به خاطر چند ساعت شادی داغدار شوند.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، خدمت به مردم و ارج نهادن به جوانان کشور را مورد تاکید قرار داد و گفت: این 2 واژه (خدمت به مردم و ارج نهادن به جوانان کشور) بیشترین واژه ای است که در کلام امام (ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) همیشه مورد تاکید بوده است که هم از مردم و هم از جوانان مراقبت کنیم.

وی افزود: جوانان سرمایه های گرانبهای کشور هستند و با بهاء دادن و سپردن مسئولیت به آنها که البته از تجربیات پیشکسوتان نیز در این زمینه باید استفاده شود میدان را برای آنها باز کنیم تا شاهد پیشرفت و ترقی کشورمان باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون