نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/22      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:245


نسخه چاپی
اطاعت از ولی امر مسلمین و خدمت به مردم به معنای حرکت در مسیر و راه شهداست/ ناجا با اقتدار برابر هر گونه قانون شکنی می ایستد
گروه ناجا- فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اطاعت از ولی امر مسلمین و خدمت به مردم به معنای حرکت درراه و مسیر شهداست، گفت: نیروی انتظامی با روحیه جهادی ، ایمان و اقتدار در مقابل هر بی نظمی و قانون شکنی می ایستد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه برگزاری مراسم گرامی داشت "روز شهید" در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: 22 اسفندماه به نام؛ روز "شهید" نام گذاری شده است و ما امروز در گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهیدان عرصه نظم و امنیت و به ویژه شهدای بزرگوار حادثه اخیر در خیابان پاسداران، مراسمی برگزار کردیم که امیدوارم همیشه یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و راه شهدا را ادامه دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: اطاعت از ولی امر مسلمین و خدمت به مردم به معنای حرکت در مسیر و راه شهداست.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: ناجا با روحیه جهادی ، ایمان و اقتدار در مقابل هر بی نظمی و قانون شکنی می ایستد و با قانون شکنان و هنجارشکنان با اقتدار برخورد می کند.

سردار اشتری با تقدیر از پشتیبانی همیشگی مردم از نیروی انتظامی بیان کرد: به لطف خداوند مردم همواره فرزندان خود در ناجا را مورد حمایت قرار داده اند و امید است که بتوانیم خدمتگزار خوبی برای آنها باشیم.

این مقام عالی انتظامی تأکید کرد: نیروی انتظامی براساس وظایف ذاتی و قانونی خود با هرگونه جرم به ویژه جرایم مشهود برخورد می کند و به هیچ گروه و شخصی اجازه نمی دهد این نظم و امنیتی که به واسطه تلاش همه عزیزان اعم از  ناجا ، سپاه، بسیج و ارتش در اقصی نقاط کشور وجود دارد ، خدشه ای وارد شود چرا که ناجا با اقتدار و براساس قانون در برابر هرگونه بی قانونی و بی نظمی ظاهر می شود .

گفتنی است، آیین گرامی داشت روز شهید با حضور خانواده شهدای فاطمی ( عرصه نظم و امنیت) در مسجد مالک اشتر ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد. در این مراسم مسئولان ارشد لشکری و کشوری حضور داشتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون