نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/22      13:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:114


نسخه چاپی
زحمات صادقانه و ارزشمند كاركنان ناجا مهر تاییدی بر پویش طریق حق و حقیقت در عرصه فرهنگ ناب اسلامی است
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهركرد با بيان اينكه اقدامات مؤثر و مثبت كاركنان انتظامي امنيت و آرامش جامعه را به همراه داشته است ، گفت: زحمات صادقانه و ارزشمند كاركنان ناجا مهر تاییدی بر پویش طریق حق و حقیقت در عرصه فرهنگ ناب اسلامی است.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمين"محمد علي نكونام "در جلسه شوراي فرهنگ عمومي استان چهارمحال و بختياري نقش نيروي انتظامي را در برقراري نظم و امنيت اجتماعي مهم ارزيابي کرد و افزود: نيروي انتظامي مولد امنيت پايدار در جامعه است و اين امنيت به مدد تلاش هاي بي وقفه و ايثارگري هاي شبانه روزي کارکنان انتظامي به دست آمده و ما بايد قدردان اين نعمت ارزشمند الهي باشيم.

امام جمعه شهركرد اظهار داشت: سال 1396 که از طرف مقام معظم رهبری به سال " اقتصاد مقاومتی ،تولید- اشتغال" مزین گردیده،با تلاش و زحمات صادقانه و ارزشمند كاركنان ناجا درعرصه فرهنگ عمومی این مرز و بوم ، مهر تاییدی بر پویش طریق حق و حقیقت در عرصه فرهنگ ناب اسلامی است.

"نكونام" افزود: كاركنان انتظامي از اين حيث كه در لباس مقدس پليس خدمتگزار نظام اسلامي و مردم در سنگر تأمين نظم و امنيت هستند بايد به وجود خود افتخار كرده و به ارزش و تقدس كارشان ايمان داشته باشند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهركرد  در پايان  از زحمات و تدابیر"سردار غلامزاده"در مشارکت و اهتمام در تدوین طرح های فرهنگی  در مسیر تعالی فرهنگ استان کمال تشکر و قدردانی كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون