نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/22      16:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:228


نسخه چاپی
آمادگی صددرصدی پلیس آگاهی برای تامین نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال
گروه ناجا_ رئیس پلیس آگاهی ناجا از آمادگی صددرصدی این پلیس برای تامین نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
سردار" محمد رضا مقیمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مراسم چهارشنبه آخر سال از دیرباز در میان ایرانیان مرسوم بوده و قشرهایی از افراد جامعه، برپایی این مراسم را کماکان دنبال می کنند.

وی به تبعات منفی برگزاری این مراسم در حال حاضر اشاره و خاطر نشان کرد: ورود انواع مواد محترقه و آتش زا توسط قاچاقچيان و افراد فرصت طلب علاوه بر نارضایتی در بین شهروندان باعث ايجاد ناامني و اخلال در نظم و امنيت عمومي می شود.

رئیس پلیس آگاهی ناجا به دستورالعمل تأمین نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال اشاره و تصریح کرد: پلیس آگاهی برای تامین نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال از حداکثر توان موجود اعم از نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات بهره می برد.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق از ورود و توزیع مواد محترقه به داخل کشور جلوگیری شد، تصریح کرد: پلیس آگاهی با عاملان تهيه و توزيع مواد محترقه به صورت ويژه و گسترده برخورد و مقابله می کند.

سردار مقیمی با اعلام اینکه پلیس با مخلان نظم و امنیت در شب چهارشنبه آخر سال قاطعانه برخورد می کند، گفت: پلیس آگاهی در کنار سایر پلیس های تخصصی، گشت های خودرویی و موتوری به صورت محسوس، نامحسوس و با حضور افسران زبده به نقاط مختلف شهر اعزام می کند تا از بروز هرگونه ناهنجاری جلوگیری شود.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه ارتقای سطح آگاهی خانواده ها ، آسیب های چهارشنبه آخر سال را به شدت کاهش می دهد، گفت: در چنین شبهایی والدین بایستی از فرزندان خود به ویژه کودکان مراقبت بیشتری کنند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون