نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/24      9:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:771


نسخه چاپی
صبر وشكيبايي مادران شهيد زينب وار است
گروه ناجا- فرمانده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا در آیین تجلیل از مادران شهید با بیان اینکه امنيت کنوني توسعه و پيشرفت کشور را مديون ايثارگري و جانفشاني هاي شهدا هستيم،گفت: صبر و شكيبايي مادران شهيد زينب وار است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار محمد طراقیه در حاشیه مراسم معنوی تجلیل از مادران شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم؛ "محمد ذکریاپور، سعید صالحانی و ابوالفضل راه چمنی" همزمان با ولادت دخت نبی مکرم حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامی داشت مقام مادر که در تیپ دوم یگان های ویژه ناجا برگزار شد، اظهار داشت: ايجاد روحيه رزمندگي و از خود گذشتگي مهمترين ارمغان ديدار با خانواده شهداست كه نصيب كاركنان پليس مي شود.

فرمانده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا با اشاره به جانفشاني شهدا و ايثارگري و صبر و استقامت خانواده آنان تصریح کرد: پاسداري از ارزش هاي نظام و حفظ خون پاك شهدا وظيفه همه مردم و مسئولان است.

وي صبر و مقاومت خانواده هاي شهدا و بخصوص مادران شهيد را زينب وار عنوان کرد و تاکید کرد: امروز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي از روحيه شهادت طلبي جوانان اين مرز و بوم در هراس هستند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به آيه 110 سوره مباركه آْل عمران خاطر نشان کرد: اين آيه بيان مي دارد كه همه ما در قبال حال و آينده جامعه و حفظ ارزش هاي آن مسئوليم.

سردار طراقیه در خاتمه تحقق امنيت اجتماعي پايدار در جامعه را از برآيند کارکرد نهادهاي مختلف اجتماعي، فرهنگي، سياسي و حقوقي برشمرد و گفت: ايجاد امنيت و افزايش احساس آن، نيازمند مشارکت سه عنصر مهم مردم، مسئولان و پليس است.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون