نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/12/24      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:300


نسخه چاپی
اعتراف 200 فقره ای موبایل قاپ جوان
گروه استان ها- تهران بزرگ - رئیس کلانتری 105 سنایی، از دستگیری موبایل قاپ حرفه ای در مرکز تهران خبر داد و گفت: این متهم جوان در بازجویی های انجام شده به 200 فقره سرقت اعتراف کرد.
 

سرهنگ "رحمان پورمصطفوی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با وقوع چندین فقره سرقت گوشی های تلفن همراه شهروندان از سوی یک موتورسوار جوان و شکایت مال باختگان، تیمی از ماموران این کلانتری برای شناسایی و دستگیری سارق وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با تحقیقات گسترده و شبانه روزی ردی از این سارق که به گفته مال باختگان جوان به نظر می رسید، به دست آمد و تیم های عملیاتی در محدوده هایی که سرقت روی داده بود به گشت زنی پرداختند.

رئیس کلانتری 105، افزود: این اقدامات در نهایت شب گذشته نتیجه داد و ماموران گشت انتظامی موفق به شناسایی این سارق به هنگام سرقت از یک شهروند شده و پس از یک تعقیب و گریز کوتاه، سارق مذکور در خیابان قائم مقام دستگیر شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: سارق در حالی که تلفن همراه مال باخته را با خود داشت، به همراه مال باخته به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده به 200 فقره سرقت در محدوده خیابان های قائم مقام، مطهری، احمد قصیر، خالد اسلامبولی، میرزای شیرازی و ولیعصر(عج)، طی هشت ماه گذشته اعتراف کرد.

وی افزود: در بازرسی بدنی از وی سه دستگاه تلفن همراه مسروقه نیز کشف شد و همچنین در تحقیقات تکمیلی این متهم به همدستی با یک مالخر  اعتراف کرد که پس از یک سلسله عملیات ضربتی با راهنمایی های وی، این مالخر نیز در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل سکونتش چهار دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد.

سرهنگ پور مصطفوی، گفت: متعاقبا با تلاش ماموران این کلانتری تعدادی از مال باختگان این پرونده شناسایی و برای تنظیم شکایت به کلانتری دعوت شدند و در پایان این سارق و مالخر همدستش در اختیار دادسرا قرار گرفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون