نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/27      10:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
آموزش، ارزيابي و نظارت از مولفه هاي اصلي صيانت از كاركنان است
گروه استان ها - چهارمحال و بختياري - فرمانده انتظامي استان توجه جدي به امر آموزش را رمز موفقيت در مأموريت هاي پليس برشمرد و گفت: آموزش، ارزيابي و نظارت از مولفه هاي اصلي صيانت از كاركنان است.

 

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار"غلام عباس غلام زاده" در جلسه صيانت فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري، اظهار داشت: آموزش نقش مهمي در پيشبرد اهداف پليس دارد و به عنوان موتور محرکه در انجام مأموريت ها است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري عنوان کرد: اقتدار امروز كاركنان به دليل تحول در امر آموزش است و اصلي ترين برنامه امروز بايد آموزش و ارتقاء مهارت هاي علمي و عملي کارکنان بوده و در رويکرد آموزشي و بهره گيري از فناوري هاي نوين نيز يک اولويت مهم تلقي مي شود و در تحقق اهداف موثر است.

سردار غلام زاده مبارزه جدي و بي امان با قاچاق كالا و مواد مخدر را در سال جديد خواستار شد و گفت: در سالي كه از طرف فرماندهی معظم كل قوا با نام "حمايت از كالاي ايراني" مزين شده است بايد در اين خصوص نهايت تلاش را برای رهنمود هاي مقام معظم رهبري به كار ببريم.

صيانت از کارکنان مي بايد همه جانبه، مستمر و روز آمد باشد

فرماندهي انتظامي استان اظهار کرد: مهمترين سرمايه هاي اجتماعي هر سازماني، نيروي انساني آن سازمان است و در نيروي انتظامي سرمايه ما کارکنان اعم از پايور و وظيفه است.

وي با تاکيد بر نظارت بر رفتار کارکنان عنوان کرد: تذکر، آموزش و نظارت بعد از عزت نفس و اعتقادات فردي مي تواند در امر پيشگيري کارساز باشد  لذا فرماندهان حتي با يک تذکر لساني هم مي توانند پرسنل خود را هدايت کنند.

اين مقام ارشد انتظامي استان افزود: حمايت اجتماعي از افراد در معرض آسيب با قرار دادن فرد در محيط اجتماعي بهترين راه براي برگشت پذيري و تحت نظارت بودن است و اين موضوع بهتر از اين است که فرد را به حال خود رها کنيم تا دچار مشکلات بيشتر شود.

رئيس پليس استان مراقبت و صيانت از کارکنان را هنر نيروي انتظامي برشمرد و خاطر نشان كرد: صيانت از کارکنان مي بايد همه جانبه، مستمر و روز آمد باشد و کارکنان ناجا بايد با توجه به ارتباط مستمر با مردم، بر رعايت اصول و رفتار سازماني اهتمام ويژه اي داشته باشند.

فرمانده انتظامي استان توجه جدي به امر آموزش را رمز موفقيت در مأموريت هاي پليس برشمرد و تصریح کرد: آموزش، ارزيابي و نظارت از مولفه هاي اصلي صيانت از كاركنان است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان با بيان اينکه رسالت اصلي فرماندهان صيانت و توجه به سلامت اخلاقي کارکنان است، بيان داشت: تقويت ارزش هاي ديني، باورهاي اعتقادي، ولايت پذيري، اخلاق مداري و ايجاد فضاي معنوي در محيط کاري از مهمترين راهکارهاي صيانت از کارکنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون