نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/27      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:232


نسخه چاپی
کشف 264 کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه
گروه استان ها- کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان از انهدام 2 باند بزرگ موادمخدر و کشف 264 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی 2 باند بزرگ مواد مخدر را شناسایی کردند و تحت نظر قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: در نهایت ماموران پس از تعقیب و گریز، 7 نفر از اعضای 2 باند را دستگیر و 209 کیلوگرم مواد مخدر تریاک و 55 کیلوگرم مواد مخدر حشیش از آنان کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه 4 خودرو نیز در این راستا توقیف شد، اظهارداشت: قاچاقچیان، مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور به کرمانشاه انتقال داده بودند.

سردار امان اللهی با اشاره به اینکه محدوده  فعالیت 2 باند متلاشی شده، 3 استان غربی کشور بود، گفت: تمامی قاچاقچیان شناسایی شده و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضای باند همچنان ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از 285 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده است، افزود: این میزان کشفیات موادمخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش قابل ملاحضه ای داشته است.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: طرح های مبارزه با موادمخدر و پاک سازی نقاط آلوده در سال 97 نیز همچنان به عنوان یک اولویت دنبال می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون