نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/27      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:229


نسخه چاپی
كشف 129كيلو ترياك از سوداگران مرگ در خراسان جنوبی
گروه استان ها- خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان از کشف 129کیلوگرم تریاک طي عمليات مشترك با مأموران مرزباني استان خراسان رضوي خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "مجيد شجاع " اظهار داشت: سوداگران مرگ برای عملی کردن نیت پلید خود با استفاده از شیوه و شگردهای پیچیده و کاملاً حرفه ای اقدام به انتقال محموله های سنگین مواد مخدر می کنند به همین دلیل سلسله عملیاتی برای برخورد با این افراد در انتظامی استان تعریف و به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي افزود: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی گسترده و پایش شبانه روزی روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد، قاچاقچیان قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد افيوني را به استان های همجوار منتقل کنند، بنابراين موضوع به صورت ویژه در دستور کار پليس استان قرار گرفت.

سردار شجاع با اشاره به اشرافیت پلیس خراسان جنوبي بر مناطق مختلف و مسیرهای انحرافی گفت: روز گذشته مأموران انتظامي شهرستان سربيشه در عملياتی مشترك با مرزباني استان خراسان رضوي سواري 405 قاچاقچيان را شناسايي و با اجراي طرح مهار، خودرو را متوقف كردند.

فرمانده انتظامي استان اظهار داشت: در این عملیات 3 متهم دستگیر و 129كيلوگرم تریاک کشف شد که متهمان با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

سردار شجاع تصريح كرد: پليس در راستاي وظايف ذاتي خود در بخش هاي مختلف به ويژه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش هاي شبانه روزي را براي افزايش احساس امنيت در جامعه انجام مي دهد و با اشراف اطلاعاتي و حضور خود در تمام نقاط استان پهناور اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهد داد و برخورد نيروي انتظامي و دستگاه قضائي با آنان قاطع و قانوني است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون