نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/27      15:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
فعاليت نيروي انتظامي در راستاي تحقق عدالت و امنيت اجتماعي است
گروه استان ها -هرمزگان- امام جمعه اهل تسنن بخش شیبکوه بندر لنگه با تقدير از زحمات سبزپوشان عرصه نظم و امنيت، گفت: فعاليت نيروي انتظامي در راستاي تحقق عدالت و امنيت اجتماعي است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،شیخ"مسعود راهبر"،  پليس را از پايه هاي اصلي اجراي عدالت در جامعه معرفي كرد و گفت: نيروي انتظامي با تكيه بر اقتدار نرم و اعتماد مردمي براي تحقق عدالت و امنيت اجتماعي تلاش مي كند.

وي حضور نيروي انتظامي را پشتوانه محکم نظام مقدس جمهوري اسلامي و مايه دلگرمي مردم در جامعه دانست و افزود: پلیس در تمامي مراحل در کنار مردم بوده و اقتدار و جايگاه رفيع آن در جامعه نتيجه اعتماد مردمي است.

امام جمعه اهل تسنن بخش "شیبکوه" با اشاره به اينکه امنيت اجتماعي کشور از برکات همدلي و همزباني ملت و نيروي انتظامي است، ادامه داد: ناجا ايجاد کننده و مولد امنيت پايدار در جامعه است و اين امنيت به مدد تلاش هاي بي وقفه و ايثارگري هاي مجاهدان في سبيل الله به دست آمده است.

وی وظيفه نيروي انتظامي را در هر شرايطي سنگين و حساس دانست و گفت : امروز کارکنان خدوم نيروي انتظامي از جان عزيز خود مي گذرند تا امنيت مردم خدشه دار نشود به همين دليل سختي شغلي که کارکنان پليس و خانواده هاي آنان تحمل مي کنند داراي اجر معنوي بسيار بالايي است.

امام جمعه بخش شیبکوه تصریح کرد: پليس باید با انجام فعاليت هاي اجتماعي در جامعه برای کاهش خطرها و زيان هاي جسمي، روحي ، رواني، اعتياد و ...  فعاليت کند و برخورد با باندها و شبکه هاي قاچاق را از ديگر اولويت هاي ماموريتي خود بداند بدین ترتیب برخورد با اين جرایم مهم نيازمند همکاري و تعامل تمامي دستگاه هاي دولتي و غيردولتي و آحاد مردم شريف است .

شیخ "راهبر" در پايان سخنان خود از تمامي کارکنان نيروي هاي انتظامي که برای برقراري امنيت تلاش مي کنند ، تشکر و براي همه آن ها آرزوي سلامتي و موفقيت کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون