نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/27      16:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150


نسخه چاپی
نیروی انتظامی در مبارزه با مفاسد پیشتاز است
گروه استان ها-همدان- نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری ورییس حوزه های علمیه همدان گفت: امروز نیروی انتظامی در مبارزه با مفاسد پیشتاز است و با تاسی از قرآن در تلاش است تا ریشه فساد را در جامعه بخشکاند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "موسوی اصفهانی" در جمع اعضای شورای فرماندهی انتظامی استان همدان، گفت:یکی از آموزه های اسلام، استکبار ستیزی است که همه ائمه و پیامبران در این راستا تلاش کردند، همچنین امام خمینی (ره) نیز حمایت از مظلوم و مقابله با ظلم و استعمار ستیزی در هر گوشه و نقطه ای از جهان را از جمله آرمان های انقلاب اسلامی بر می شمرد. .

وی با بیان اینکه زیر بنای حرکت ها ی ما باید حرکت توحیدی باشد، به ضرورت انس با قرآن کریم اشاره و بیان کرد: اگر از قرآن دوری کرده، تزکیه وتعلیم نداشته باشیم در ضلالت آشکار قرار می گیریم و قطعا ضرر خواهیم کرد.

آیت الله موسوی اصفهانی افزود: امروز نیروی انتظامی در مبارزه با مفاسد پیشتاز است و با تاسی از قرآن در تلاش است تا ریشه فساد را در جامعه بخشکاند.

وی گفت: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح بسیار قوی ایستادگی کرد بنابراین باید پشتوانه ایمانی خود را قوی کنیم و با توکل به خدا 40 سال است که این راه را ادامه داده ایم و تا قیام آل محمد(ص) آن را حفظ خواهیم کرد.

آیت الله موسوی اصفهانی افزود: خدمت به نظام و امنیت کشور برای نیروی انتظامی یک افتخار است بنابراین باید به دنیا نشان دهید که امنیت مثال زدنی امروز کشور مرهون خون شهدا و دعای خیر خانواده های آنها، هدایت های مقام معظم رهبری، تلاش و فداکاری های ماموران نیروی انتظامی است.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در خاتمه با مقایسه پلیس امروز با پلیس دوران طاغوت، گفت:بحمدالله امروز پلیس در خدمت "الله" و جامعه اسلامی است وباید قدردان این خدمت باشیم وخدا را به خاطر این نعمت شاکر باشیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون