نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/29      9:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:362


نسخه چاپی
نظارت تخصصي از ابزارهاي مهم رسیدن به اهداف پيش بيني شده ناجاست
گروه استان ها – کهگیلویه و بویراحمد – جانشین بازرسی ناجا در جلسه اولیه بازرسی، رشد و تعالی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: نظارت تخصصي يکي از ابزارهاي بررسي روند رسيدن به اهداف پيش بيني شده در حوزه انجام ماموريت هاي ناجاست.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا آقاخانی" در جلسه اولیه بازرسی نظارت تخصصی بازرسان اعزامی از ناجا اظهار داشت: نظارت هاي دوره اي و هدفمند از واحدهاي انتظامي که با هدف اصلاح و بهبود باشد باعث تعالی رفتار کارکنان و جايگاه سازمان می شود.

سردار آقاخانی گفت: لازمه رشد و تعالي ناجا، نظارت تخصصي و ارزيابي دقيق بر تمامي فعاليت هاي بخش هاي مختلف است که اين امر يکي از ابزارهايي است که نيل به اهداف پيش بيني شده ناجا در حوزه انجام ماموريت هاي انتظامي را سبب مي شود.

وي نظارت تخصصي را يکي از ابزارهاي بررسي روند رسيدن به اهداف پيش بيني شده در حوزه انجام ماموريت هاي انتظامي دانست و خاطر نشان کرد: راهبرد پليس امروز ديگر ارتقائي و افزايشي نيست بلکه کيفيت سازي است و بايد نسبت به امور و ماموريت هاي محوله نگاهي دقيق و عميق داشته و عوامل را رهبري و هدايت کنيم.

آقاخانی همچنین، آموزش را یکی از ارکان اصلی و مهم کار پلیس برشمرد و افزود: افزایش سطح آموزش کارکنان پلیس بر انجام ماموریت‌های ناجا در سطح جامعه نیز تاثیرگذار خواهد بود.

جانشین بازرسی ناجا افزود: فرايند كنترل و نظارت در مديريت، فرآيندي است براي افزايش انگيـزش افراد در فعاليت هاي سازماني، بالا بردن سطح كارآيي و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان كه ارتقاء امنيت اجتماعي را به عنوان مهمترين بازخورد اين فرايند در نوع ماموريت هاي نيروي انتظامي مي توان مشاهده كرد.

سردار آقاخانی در پایان خاطر نشان کرد: رعایت حقوق شهروندی در مأموریت‌های ناجا، برخورد و تعامل مناسب با مردم در چارچوب قانون و مضامین فرماندهی معظم کل قوا، بالا بردن اطلاعات و آگاهی و استفاده از تجربیات مناسب بر اساس تکنولوژی‌های روز اساس اقتدار پلیس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون