نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/29      20:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:414


نسخه چاپی
هنرمندان همواره مورد احترام و تکریم مردم هستند
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس پایتخت در دیدار با عوامل سریال "پایتخت،گفت: هنرمندان همواره مورد احترام و تکریم هستند و در قلب مردم جای دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" حسین رحیمی" در دیدار عوامل سریال "پایتخت" با تقدیر از این سریال اجتماعی و مردم پسند بیان داشت: هنرمندانی همچون "سیروس مقدم" و "محسن تنابنده" برای هنر این مملکت زحمات بسیاری را متحمل می شوند که جا دارد از زحمات و تلاش این عزیزان تقدیر و هنرنمایی آنان را تحسین کرد.

وی افزود: سریال پایتخت یک سریال خانوادگی و اجتماعی ارزشمند بود که توانست خانواده ها را به دور هم جمع کند و لحظاتی متنوع همراه با طنز و واقعیت برای آنان رقم زند.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه بیان کرد: هنرمندان در فرهنگ سازی و ایجاد بستر نشاط و شادی در جامعه نقش تاثیرگذاری دارند و از همین رو، همواره مورد تکریم و احترام هستند ودر قلب مردم جای دارند.

وی گفت: به عنوان یک پلیس افتخار می کنم که بگویم هنرمندان مورد حمایت و توجه ما هستند و تا آنجا که به حوزه پلیس مربوط می شود ما مراقب، محافظ و کمک حال آنها هستیم.

در این دیدار کارگردان سریال پایتخت هم با ابراز خرسندی از دیدار با رئیس پلیس پایتخت و قدردانی از تلاش های مخلصانه مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ، اظهار کرد: از یک سال گذشته، شاهد تغییر رویه ای نشأت گرفته از اندیشه و تعامل در پلیس به ویژه پلیس تهران بزرگ هستیم.

وی افزود: بحمدالله امنیتی مطلوب و با ثبات در تهران حاکم است که این مهم، نتیجه تعامل پلیس با اقشار مختلف جامعه و حل مشکلات از طریق گفت و گو و مذاکره است.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون