نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/1      13:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:332


نسخه چاپی
کشف يک تن و 560 کيلو مرفین و دستگیری 2 سوداگر مرگ در البرز
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف يک تن و 560 کيلوگرم مرفین و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد .
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت : در پي اقدامات اطلاعاتی پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد، يکي از عناصر اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر که به صورت گسترده در این امر فعاليت مي کند، قرار است مقادير قابل توجهي مواد را با استفاده از يک دستگاه خودرو تريلر از شرق کشور بارگیری و به استان تهران و البرز منتقل کند .

وی افزود : بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از انجام تحقيقات اطلاعاتي اکيپی از ماموران اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر به محورهاي مواصلاتي استان البرز در شهرکرج اعزام و با کنترل خودروهاي عبوری خودرو مورد نظر را  با 2 سرنشين شناسايي و به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار دادند .

این مقام انتظامی افزود: پس از دقایقی تعقیب و مراقبت، در نهایت زمانی که خودرو در محور ماهدشت توقف کرد، ماموران در یک فرصت مناسب وارد عمل شده و ضمن توقیف خودرو ، هر 2 سرنشین آن را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل کردند .

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در بازرسی از خودرو مذکور، یک تن و 560 کيلو گرم مرفین که به طرز ماهرانه ای در قسمت کف کمپرسي به صورت رول جاسازی شده بود، کشف شد .

سردار محمدیان با اعلام اینکه در فروردین ماه سال 97 مجموعا 2 تن و 600 کیلوگرم تریاک ، مرفین و هروئین کشف شد ، از دستگیری 46 نفر توزیع کننده و نگهدارنده مواد مخدر و توقیف 23 دستگاه خودرو که برای حمل و جابه جایی مواد از آن ها استفاده می شد، خبر داد .

وی گفت : پلیس البرز به منظور رضايتمندي شهروندان و کاهش جرايم  به خصوص سرقت هاي جزء با تشديد فعاليت هاي خود از ابتداي سال جمعا 1300 معتاد تابلو و توزيع کنندگان خياباني را جمع آوری و جهت درمان تحویل اردوگاه ماده 16 و مراکز مجاز ترک اعتیاد دادند .

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: با هدف کاهش ناامني در جامعه، ارتقاء امنيت اجتماعي و درمان و بازپروري معتادان متجاهر ، طرح جمع آوري معتادان ، مصمم تر از گذشته و با اراده اي خلل ناپذير تا پاک سازي کامل مناطق آلوده ادامه خواهد داشت .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون