نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/4      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
كشف 580كيلوگرم مواد مخدر در چند عمليات پليسي در كرمان
گروه استان ها-كرمان- جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف 580كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك، حشيش و انواع مواد مخدرطي چند عمليات پليسي در اين استان خبر داد.

سرهنگ "ناصر فرشيد" در گفت گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين عمليات ها گفت: ماموران پليس جيرفت با انجام كار اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان برای انتقال يك محموله مواد مخدر اطلاع يافتند.

سرهنگ فرشيد بيان داشت: در اين راستا ماموران پليس اين شهرستان پس از شناسایي مسير تردد قاچاقچيان طي يك عمليات مشترك با پليس شهرستان عنبرآباد 2 دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچيان را متوقف و ضمن دستگيري 2 نفر، 194كيلوگرم ترياك كشف كردند.

 وي اضافه كرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان نيز در ايستگاه بازرسي "سه راهي راين" از چند دستگاه خودروي سبك و سنگين در مجموع 135كيلو و400گرم ترياك كشف كردند كه با دستگيري 5قاچاقچي در اين رابطه و انجام كار اطلاعاتي 50 كيلوگرم ترياك از يك قاچاقچي ديگر كه عامل توزيع مواد مخدر بود نيز كشف شد.

سرهنگ فرشيد تصريح كرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان همچنين با انجام كار اطلاعاتي مشترك با پليس استان سمنان از قصد قاچاقچیان برای حمل يك محموله مواد مخدر از حوزه يكي از مناطق استان کرمان با خبر شده و در مسير تردد قاچاقچيان مستقر شدند.

وی ادامه داد: در اين عمليات ماموران پليس با سرعت عمل خود مانع از فرار قاچاقچي شدند و با متوقف كردن یک دستگاه وانت 155کیلو و 400گرم تریاک و همچنين 36کیلو و600گرم حشیش کشف كردند.

جانشين انتظامي استان در خصوص عمليات سوم نيز گفت: ماموران پليس شهرستان نرماشير نيز هنگام بازرسي خودروهاي عبوري در محور اصلي اين شهر به يک دستگاه خودروي پژو 405  مشكوك شده و آن را متوقف كردند.

 وي اظهار داشت: در بازرسي دقيق از اين خودرو 9 كيلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف و در اين رابطه يك قاچاقچي دستگيرشد.

جانشين فرمانده انتظامي استان در پايان خاطرنشان كرد: پليس با اشرافيت اطلاعاتي و تقويت تيم هاي عملياتي تمام تلاش خود را به كار مي گيرد تا همواره حوزه امن و وسيع استان براي سوداگران مرگ و ديگر برهم زنندگان امنيت ناامن باشد كه در اين زمنيه لازم است مردم نيز با جديت بيشتري با خادمان خود همكاري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون