نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/9      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:370


نسخه چاپی
اعتراف سارق کیف قاپ به 22 فقره سرقت در علي آباد كتول
گروه استان ها – گلستان - فرمانده انتظامی "علی آباد کتول" از دستگیری سارق کیف قاپ و اعتراف وی به 22 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 

 

سرهنگ "الیاس تازیکه" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: درپي وقوع چندين فقره کیف قاپی در برخي از نقاط مختلف شهرستان "علی آباد کتول" مراتب شناسايي و دستگيري سارقان به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي  قرار گرفت.

وي افزود: مأموران پليس آگاهي با اقدامات پليسي موفق به شناسايي سارق سابقه دار و با هماهنگي مراجع قضايي طي يك عملیات، موفق به دستگيري وي شدند.

سرهنگ تازیکه از انتقال متهم برای تحقيقات بيشتر به پليس آگاهي خبر داد و گفت: سارق در مواجهه با مدارک و مستندات پليس آگاهی، به 17 فقره کیف قاپی و 5 فقره سرقت محتویات داخل خودرو  اعتراف کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: بيشتر سوژه هاي انتخابي سارق دستگير شده، در نقاط خلوت و تاریک بوده است.

وي تاكيد كرد: با تلاش ماموران از تمامي صحنه‌هاي سرقت بازسازي صحنه انجام گرفت و شاکیان شناسایی شدند و متهم نيز پس از تشکيل و تكميل پرونده، تحويل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامي شهرستان علی آباد کتول گفت: حضور مقتدرانه پليس، جرات جسارت و تجاوز را به سارقان نداده و نخواهد داد و متخلفان از اين صلابت و اقتدار، احساس ناامني شديد مي کنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون