نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/24      17:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:384


نسخه چاپی
تمامی لحظه های عمر کارکنان نیروی انتظامی عبادت است
گروه استان –همدان-نماینده ولی فقیه وامام جمعه همدان با بیان اینکه تمامی لحظه های عمر کارکنان نیروی انتظامی عبادت است گفت:نیروی انتظامی یکی از نیروهای خدوم کشور است که جان و مال خود را برای دفاع از ارزش های اسلام و کشور در طبق اخلاص گذاشته اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،آیت الله "محمدی" در جمع اعضای شورای فرماندهان پلیس استان همدان، گفت: ان شاء الله همه ما زمینه ساز ظهور و از سربازان واقعی امام عصر(ع) باشیم.

وی گفت: الحمدالله پلیس استان با مدیریت خوب و تلاش شبانه روزی امنیت بسیار خوبی را در استان همدان برقرار کرده است.

وی ادامه داد: کارکنان نیروی انتظامی به دلیل شرایط کاری که دارند بیش تر از دیگران در معرض خطر و لغزش ها قرار دارند که باید بیش تر مراقبت کنند تا دچار مشکل نشوند.

امام جمعه همدان ادامه داد: نیروی انتظامی بایستی در مرز تقوی الهی باشند و با توکل به خدا ماموریت ها را با اقتدار انجام دهد و به مسیر اصلی خود که همانا حرکت در خط انقلاب، رهبری و تامین نظم وامنیت مردم است، ادامه دهد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در خاتمه با بیان اینکه تمامی لحظه های عمر کارکنان نیروی انتظامی عبادت است گفت:نیروی انتظامی یکی از نیروهای خدوم کشور است که جان و مال خود را برای دفاع از ارزش های اسلام و کشور در طبق اخلاص گذاشته اند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه سردار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان، گزارشی جامع از عملکرد پلیس استان از ابتدای سال جاری تا کنون ارائه داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون