نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/25      12:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:382


نسخه چاپی
رهایی تاجران ربوده شده از چنگ گروگانگیران در کمتر از 4 ساعت
گروه استان ها – البرز – جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 6 رباینده، 2 تاجر و رهایی گروگان ها در کمتر از 4 ساعت خبر داد.

 

 

سردار "سید جعفر حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر آدم ربایي 2 تاجر در شهرک بنفشه كرج، بلافاصله تیم های عملياتي و اطلاعاتي اداره مبارزه با جرایم جنايي به مقر انتظامی اعزام و پیگیر موضوع شدند.

وی افزود: بنا بر اظهارات شاکیان، مشخص شدگروگان ها از شرکای تجاری آنها بودند که در پی تماس تلفنی 2 فرد ناشناس و قرار ملاقات حضوری در تهران، تلفن همراه آنها خاموش شده است.

 این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: شاکیان در ادامه بیان کردند روز بعد از حادثه، شخص ناشناسی طی تماسی با آنها اعلام می کند که همان روز مبلغ 3 میلیارد ریال به صورت نقد به حساب اعلامي واريز کنند وگرنه گروگان ها را به قتل می رسانند.

 سردار حسینی افزود: با توجه به حساسيت موضوع، شناسايي، دستگيري متهمان و رهايی گروگان ها در دستور كار ماموران قرار گرفت و با راهنمایی پلیس و توجیه شاکیان پس از اقدامات فنی، گروگانگیران شناسایی و راننده دستگير شد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: متهم به محض دستگیری به جرم خود مبنی بر آدم ربایي و محبوس کردن گروگان ها در یک خانه ویلایی در شهرک وحدت اعتراف کرد.

سردار حسینی عنوان داشت: ماموران بلافاصله به مکان مورد نظر اعزام و با رعایت موارد حفاظتی و امنیتی، وارد منزل شده و پس از دستگیری 6 آدم ربا در کمتر از 4 ساعت از وقوع حادثه، 2 نفر گروگان را در صحت و سلامتی کامل آزاد کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز با بیان اینکه آدم رباها از قبل افراد ربوده شده را می شناختند و از وضعیت مالی آن ها خبر داشتند، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده به منظور تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شدند؛ همچنین افراد رها شده به همراه شرکای تجاری آنها با ابراز رضایتمندی از سرعت عمل پلیس در کشف پرونده های جنایی به صورت ویژه از پلیس البرز به دلیل اقدام به موقع آن در رهایی گروگان ها قدردانی کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون